Гранти січня

girl (1)

Дослідницькі стипендії в Університеті Фрайбурга, конкурс для молодих дизайнерів одягу і стипендія від Німецького екологічного фонду

Конкурс для дизайнерів одягу

Асоціація «Французька ділова спільнота в Україні» і ТМ «Активіа» відкрили конкурс для українських дизайнерів-початківців у сфері моделювання одягу. Щоб взяти участь, потрібно змоделювати дизайн таких виробів: парео, пляжна сумка, літня сукня, косметичка.

Грант: головний приз – 100 000 гривень
Дедлайн: 25 січня

Реклама

Graduate Research Scholarships at the University of Melbourne

Уряд Австралії оголосив конкурс стипендій для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури (2 роки) та аспірантури (4 роки) в Університеті Мельбурна.
Стипендія поширюється на всі програми університету. Якщо аплікант подається на курс, але ще не зарахований, його автоматично розглянуть як претендента на стипендію. Якщо аплікант уже зарахований на курс, йому потрібно виконати дії, описані в онлайн-заявці. 

Грант: покриття коштів для навчання, медичне страхування, щомісячна стипендія, тревел-грант, допомога з доглядом за дитиною або під час хвороби
Дедлайн: 31 грудня

Стипендійна програма для навчання в Університеті Британської Колумбії, Канада

Щорічно Університет Британської Колумбії пропонує стипендію Major Entrance Scholarships іноземним студентам, які вступають на одну з програм бакалаврату. Студенти отримують стипендію під час вступу до університету. Стипендія поновлюється щороку протягом чотирьох курсів.

Грант: 10 000 канадських доларів щороку
Дедлайн: 15 січня

робоче місце

Chancellor’s International Scholarship, Велика Британія

Університет Ворика пропонує стипендії іноземним студентам для аспірантури. У 2018/2019 навчальному році планується надати 25 стипендій, кожна з яких виплачуватиметься протягом усієї програми – 3,5 роки. Перш ніж подавати заявку, апліканти повинні вступити на обрану програму до Університету Ворика.

Грант: покриття коштів для навчання і проживання
Дедлайн: 18 січня

University of Oulu International Master’s Scholarships, Фінляндія

Університет Оулу пропонує стипендії для навчання іноземним студентам. Грант виплачується на всі спеціальності університету рівня магістратури. Окремої процедури подання заяв немає. Зацікавлені особи мають подати заявку разом із заявкою на обрану програму навчання.

Грант: покриття 75 % оплати за навчання
Дедлайн: 23 січня

Стипендія Німецького екологічного фонду

Німецький екологічний фонд пропонує стипендію студентам аспірантури, які бажають вивчати довкілля та екологію. Подавати заявку можуть кандидати, які навчаються на будь-якій спеціальності. Навчання відбувається німецькою мовою.

Грант: студенти щомісяця отримуватимуть 1 500 € і ще 210 € на оплату матеріалів. Також надається допомога студентам із дітьми. Організатори оплачують тижневий семінар, який проводиться раз на рік, надають допомогу в організації робочого місця.
Дедлайн: заявки приймаються 2 рази на рік – до 15 січня і до 15 червня

girl2

Дослідницькі стипендії в Університеті Фрайбурга

Адміністрація Університету Фрайбурга, Швейцарія, запрошує іноземних науковців проводити дослідження. До участі запрошуються як аспіранти, так і дослідники зі ступенем. Тривалість проведення досліджень – 4 місяці для аспірантів, 1-3 місяці (максимум 5) для кандидатів наук. Грант покриває дослідження на всіх спеціальностях університету. Документи потрібно надіслати в онлайн або звичайною поштою.

Дедлайн: 28 лютого, 31 липня
Грант: для аспірантів – 1 700 швейцарських франків на місяць; для дослідників зі ступенем кандидата наук – 1 900 швейцарських франків на місяць.

Програма для кандидатів наук і студентів аспірантури в Cologne Graduate School of Ageing Research

Мета програми – забезпечити всебічну підготовку в галузі дослідження процесу старіння. Пропонується унікальний план програми з акцентом на науковій логіці, критичному мисленні, але основна програма зосереджена на дослідженні біології старіння і хвороб, які з’являються з віком. Школа пропонує можливість проводити міжнародні дослідження.
Усі учасники програми будуть отримувати фінансування протягом 3 років навчання. Перші три місяці студенти отримуватимуть щомісячну стипендію в обсязі 1 468 € (неоподатковувану), після трьох місяців студенти отримають контракт про працевлаштування.

Грант: щомісячна стипендія в обсязі 1 468 € протягом усього періоду навчання
Дедлайн: 7 січня

School of Arts Research Scholarships, Велика Британія

School of Arts у Birkbeck, University of London, пропонує 15 дослідницьких стипендій ARS для студентів магістратури та аспірантури (MPhil / PhD). Стипендії становлять повну або часткову оплату навчання в університеті для студентів усіх країн, які вступають або на денну форму навчання, або на заочну.

Грант: оплата навчання
Дедлайн: 11 січня

Програма управління конфліктами Rondine Cittadella della Pace, Італія

Rondine Cittadella della Pace – тренінг у сфері миру й діалогу. Програма ділиться на 3 основні сфери: щоденне життя, тренінги і навчання. Усі питання можна відправити англійською на international@rondine.org

Грант: організатори забезпечують оплату навчання; проживання і харчування; покриття всіх додаткових зборів (реєстраційний внесок, навчальні матеріали, транспорт).
Студенти повинні самі покрити транспортні витрати до Італії, витрати, пов’язані з отриманням візи, а також особисті й медичні витрати.
Дедлайн: 13 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus