Google показала найпопулярніші запити за 20 років

Google_search

На честь 20-річчя існування компанія Google підготувала інфографіку, яка показує, що найчастіше шукали користувачі у той чи інший час.

Пошукові запити об’єднали за розділами: актори, тварини, книжки, фільми, їжа, пісні, ТВ-шоу тощо. Кожен з них містить більш вузькі підрозділи. Графік інтерактивний – він дозволяє самостійно обрати рік і категорію. Натиснувши кнопку «New insight», можна дізнатися випадкові факти з бази даних пошуковика.

Наприклад, з 2010 року і дотепер виконавцем, що має найбільший попит у Google, залишається Джастін Бібер. Раніше цей титул належав Майклу Джексону, Брітні Спірс і Шакірі.

Першість у розділі «Книги» закріпилася за Біблією та Кораном. Протягом останніх 10 років їх гуглили найчастіше. До цього користувачі найбільше цікавилися «Лолітою» Набокова.

Google

Серед ігор тривалий час популярністю користувалися Pokemon і Pokemon Go. Лише цього року лідер пошукових запитів змінився – за даними Google, найбільше шукали гру Fortnite.

У категорії «Їжа» перше місце за популярністю в усі часи посідала вода, а друге – торти. Серед солодощів часто шукають шоколад і збиті вершки.

Нагадаємо, Google показала зміни Землі за останні 32 роки. Геологічна служба США і NASA надали компанії мільйони фотографій різних точок планети, які супутники робили з кінця 1970-х.

Фото: unsplash.com, 20years.withgoogle.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus