Google створила мобільний сервіс для мандрівників

Trip_2

Touring Bird – нова розробка Google, яка стане у пригоді тим, хто приїхав до популярного туристичного міста і не знає, де цікаво провести час. Адаптований для мобільних пристроїв сервіс містить перелік визначних місць, екскурсій та інших активностей.

Поки база сервісу налічує 20 міст, серед яких Амстердам, Лондон, Нью-Йорк, Париж, Прага та інші. Обравши місто, можна побачити культові місця на кшталт Біг Бену, статуї Свободи чи Ейфелевої вежі. Сервіс також запропонує екскурсійні тури.

Trip

Для тих, хто стомився від загальновідомих локацій, є блок «Поради від місцевих». Там можна знайти місця й активності, про які не знають більшість туристів.

Touring Bird дозволяє «фільтрувати» активності за ціною (від нуля до $ 500 і вище), часом доби, тривалістю й умовами скасування бронювання.

Наразі сервіс доступний лише англійською мовою.

Нагадаємо, італійський студент перетворив Google Maps на віртуальну навколосвітню подорож, що супроводжується акомпанементом з музики, поривів вітру і звуків автомобілів.

Раніше Google створила віртуальний тур по Вестмінстерському абатству. Завдяки сервісу Street View прогулятися традиційним місцем коронації британських монархів може будь-хто.

Фото: unsplash.com, touringbird.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus