Google Maps тестує режим доповненої реальності

google maps

Компанія Google почала тестувати режим доповненої реальності для картографічного сервісу Google Maps. Наразі функція доступна лише частині користувачів.

За допомогою камери смартфона додаток показуватиме напрям руху стрілками. Google Maps отримує локацію користувача за допомогою GPS, потім використовує дані Street View для уточнення координат. Після цього додаток великими стрілками вказує напрямки по вулиці, де перебуває людина.

«Це так, наче стрілки розміщені в реальному просторі, але ніхто, крім мене, не може їх бачити», – поділився враженнями журналіст The Wall Street Journal’s Девід Пірс.

Проте ця функція не призначена для постійного використання, через деякий час вмикається звичайна карта. Представниця Google Рейчел Інман пояснила, що опція буде корисна для швидкої орієнтації на місцевості, наприклад, коли ви вийшли з метро й не знаєте, куди прямувати далі.

Також у компанії наголосили, що це експериментальний варіант інтерфейсу, тому він може змінюватися. Наразі невідомо, коли ця функція стане доступною для всіх користувачів.

Нагадаємо, Google створила функцію з доповненою реальністю «Кишенькова галерея».

Фото: WSJ

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus