Все, що потрібно знати про GMAT

GMAT (від англ. Graduate Management Admission Test) – це англомовний загальноосвітній іспит, що визначає рівень аналітичних, математичних і вербальних навичок людини. Складання GMAT вимагають від своїх абітурієнтів провідні бізнес-школи світу та програма MBA.

Мета тесту – охарактеризувати здатність абітурієнта успішно навчатися в бізнес-школі та визначити рівень розвитку навичок для ведення бізнесу та знань англійської мови.

Навіщо GMAT студенту? В першу чергу тест необхідний тим, хто бажає навчатися у бізнес-школах по всьому світу: США, Франція, Великобританія, Канада, Бельгія, Німеччина, Іспанія, Індія, Корея тощо. На сьогодні GMAT розглядається як одне із вступних випробувань у більш ніж 2100 навчальних закладах і 5900 програмах.

Найпопулярнішою програмою є MBA (від англ. Master of Business Administration), що передбачає отримання магістерського ступеня у сфері бізнес-адміністрування та економічного управління. Існує декілька видів програм MBA, і більшість із них вимагають  GMAT.

До того ж, наявність цього екзамену вважається безумовним плюсом при розгляді вашого резюме провідними іноземними компаніями, а заразом може  допомогти у кар’єрному рості.

Загальна тривалість тесту – 3 години 30 хвилин.

Вартість тесту по всьому світу становить 250 доларів.

Результат дійсний протягом 5 років після складання тесту.


gmat


Як зареєструватися на GMAT?
Поетапно розповідаємо про тонкощі реєстрації на іспит GMAT. Детальніше про екзаменаційний центр в Україні, оплату та спеціальну реєстрацію розповідаємо у нашому матеріалі.

Як готуватись до GMAT?
Усі види підготовки до GMAT: самостійна підготовка, спеціальні матеріали, центри підготовки, репетиторство та багато іншого читайте у статті «Студвею».


Як проходить GMAT?
З яких частин складається іспит? За якими критеріями оцінюються роботи? Які існують міфи про GMAT? Розповідаємо у нашій довідці.

Які правила та поради для складання GMAT?
Поради та лайфхаки від тих, хто вже склав іспит. Вчимося уникати дурних помилок та діяти ефективно під час іспиту. Усі деталі у статті.

Особистий досвід складання тесту GMAT
Дізнаємося думку тих, хто вже склав GMAT та готовий поділитися враженнями. Читайте про все у нашому матеріалі.

Мобільні додатки для підготовки до GMAT
Добірка найкращих додатків для iOS та Android, які допоможуть у підготовці до складання іспиту – у цій статті.

Автор тексту: Вікторія Корнійчук
Редактор: Софія Пилипюк
Інфографіка: Анастасія Новобранець

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.