Реєстрація на GMAT

ноутбук

Однією із незручностей складання GMAT в Україні є те, що екзаменаційний центр лише один, і знаходиться він у Києві. Адреса: навчальний центр «Сетевые технологии» компанії TechExpert, вул. Дегтярівська, 48, 4 поверх, офіс 411. Телефон (044) 390 73 35, E-mail: edu@techexpert.ua. Поштовий індекс: 04112.

Можна зареєструватися онлайн чи надіслати реєстраційну форму звичайною поштою – це потрібно зробити як мінімум за 15 днів до самого тесту, інші варіанти – факс (форми, які треба заповнити, знаходяться на сайті mba.com) чи телефон (потрібно зв’язатися з GMAT Customer Service у твоєму регіоні – послуга може коштувати додаткових 10 доларів).

Під час онлайн-реєстрації персональні дані (ім’я, дата народження, місце проживання) потрібно вказувати точно, як у документах, адже для їх коригування потрібно буде звертатися у сервіс обслуговування клієнтів (GMAT Customer Service). Якщо в день тесту ваше ім’я чи дата народження не співпадуть з ID, вам не дозволять скласти тест та не відшкодують витрачені гроші. Під час вказування дати тесту ви або самостійно обираєте проміжок часу, або ж натискаєте «Найближчий можливий». Здати тест можна практично будь-якого дня (за винятком неділі) о 14 годині.

У блоці оплати відразу пропонують придбати матеріали для підготовки. Оплата тесту повинна бути здійснена відразу під час реєстрації на нього також в онлайн-режимі. Якщо платіжна картка неспроможна до сплати, складання тесту буде відразу скасовано. Вам власноруч потрібно буде перенести дату. Грошовий переказ повинен бути отриманий за 10 днів до призначеного тесту, аби бути обробленим.

Також відкрита спеціальна реєстрація для людей з особливими потребами, де необхідно вказати додаткові потреби абітурієнта. Для таких людей можуть виділити:

  • додатковий час складання;
  • додаткові й розширені перерви під час складання;
  • читача тексту, який озвучуватиме завдання;
  • диктофон для запису відповідей абітурієнтів;
  • збільшений шрифт на комп’ютерах;
  • перекладача мови жестів;
  • медичне обладнання.
  • мишка-трекбол.

Якщо тобі необхідні додаткові умови, виділи трохи часу для того, щоб зібрати документи та підтвердити заявку.

Анулювання і перенесення дати іспиту

Анулювати чи перенести екзамен на інше число можна онлайн на власному акаунті або ж за телефоном не пізніше, ніж за 24 години до тесту. Якщо переносите чи скасовуєте здачу тесту по телефону, платите за послугу додаткові 10 $.

Якщо ви не зможете скласти тест і відмовляєтеся від іспиту більш ніж за сім днів, то вам повернуть 80 $, якщо не встигли – нічого. Перенести дату складання тесту можна, але ця послуга також є платною (за сім днів до іспиту – 50 $).

Якщо ви пропустили назначений тест, можна встановити дату нового, не очікуючи 31 день, але це потрібно зробити по телефону і заплатити ще раз повну реєстраційну вартість – 250$.

Автор тексту: Вікторія Корнійчук
Редактор: Софія Пилипюк

Фото: pinterest.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus