Наш сценарій: весілля принца Гаррі та Меґан Маркл

wedding2

Королівське свято на сучасний український лад

Ми ввімкнули наші фантазійні клітини й уявили, як виглядало б весілля принца Гаррі та Меґан Маркл, якби його святкували в типовому українському стилі. Якщо свято дійсно було б таким, то ми б уже збирали валізи, а так – дистанційне «щастя-здоровля молодим» і діточок, як на небі зірочок!

Початок

Гаррі під’їжджає на тонованому коні до батьківського будинку своєї нареченої й торгується з її батьками, тітками, дядьками, племінниками, бабусями та дідусями, щоб вони віддали Меґан за нього заміж. Принц доводить родичам Меґан, що справді її кохає та забезпечить для неї дійсно королівське життя, на доказ своїх почуттів залишає 1 000 фунтів по 50 пенсів. Потім молодята виходять із під’їзду, по дорозі до автомобіля їх обсипають монетками. У РАЦСі на молодих чекає завідувачка відділу Марія Говардівна, усі радіють, руки стареньких тремтять.

Реклама

Перша половина свята

Після реєстрації шлюбу Гаррі та Меґан їдуть до місцевого парку або лісу, роблять красиві фотографії на природі, які потім будуть показувати своїм онукам і дітям. «Сфоткав, сфоткав?» – питає Меґан, поки стоїть біля фонтану. Гаррі мовчить і фоткає.

Поки молоді розважаються, родичі чекають на них біля ресторанчику за містом із символічною назвою Royals і потроху знайомляться одне з одним.

wedding3За 30 хвилин з’являються молодята, їх зустрічають великою паляницею, від якої Меґан і Гаррі мають відкусити шматок. Хто відкусить більший, той і господар у хаті. Після традиційного хлібного чемпіонату починається святкування весілля: молоді сідають посередині багатого стола на тисячу гостей, приймають подарунки, слухають привітання та цілуються, коли хтось із натовпу починає кричати: «Гірко!»

Під час привітань і тостів наречену викрадають. Щоб повернути Меґан, Гаррі доводиться випити шампанське із черевика своєї нової тещі. За декілька хвилин дівчина повертається до столу.

Друга половина дня

Тамада помічає, що народ засумував, тому до справи йдуть весільні ігрища: гості намагаються луснути надувні кульки, не використовуючи рук, перекочують курячі яйця з однієї штанини в іншу, діти читають вірші Шекспіра напам’ять. За цей час у нареченої викрадають обидва черевички, тому Гаррі разом із друзями доводиться танцювати танок лебедів на одній нозі: такі вже умови гостей з боку Меґан.

wedding4Кульмінація настає підвечір: молода кидає свій букет у натовп незаміжніх дівчат, а Гаррі – підвіску нареченої в натовп неодружених хлопців. Усі радіють, баба Ліза плаче. Дід Філіп починає засинати, тому їх з бабусею везуть назад до палацу.

Починаються танці, які поступово переростають у співання народних пісень.

Опівночі молодята разом з гостями виходять на вулицю, щоб подивитися на феєрверк, після чого Гаррі та Меґан сідають у свій лімузин з написом «Shoffer Zhеniha» і їдуть до готелю. Невдоволені жителі мікрорайону визирають із балконів та сваряться на салют: ніч, діти сплять.

Гості не зважають на розлючені коментарі згори й далі співають «Чом ти не прийшов» і «Ніч така місячна» до третьої години ранку. Мама Меґан просить офіціантів зібрати залишки їжі та паляниці в лоточки й віддати гостям, після чого всі роз’їжджаються по хатах – готуватися до другого дня святкування. Молодята щасливі, закохані та готові до спільного життя.

*Редакція «Студвею» не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлює автор.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus