Як Карпати надихнули «Галичину» створити натуральний йогурт

galichina

У грудні 2020 молочна компанія «Галичина» підтримала Studway Awards – церемонію нагородження талановитих українців. Тепер ми ділимося новинами компанії з тобою.

18 січня «Галичина» випустила рекламний ролик про свій йогурт без цукру. У відео компанія розповідає про його походження та особливості.

Карпатський йогурт – це натуральний продукт без цукру та шкідливих доданків. Він має чистий вершковий смак та природну жирність. Карпатський йогурт корисний, адже має високий вміст білка, – розповідає маркетинговий директор молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

Створити йогурт компанію надихнула краса українських гір та давні традиції мешканців Карпат.

Щоб показати справжню силу Карпат, «Галичина» знімала свою рекламу у Карпатському біосферному заповіднику, Мармароському заповідному масиві, на річці Тиса та поблизу гори піп Іван.

«Зйомки проводилися у неймовірних місцях, у яких ми всі наповнюємося, набираємося силою та енергією», – каже Андрушків.

Компанія запросила знятися у рекламі звичайних хлопців та дівчат, а не професійних акторів, адже головна ідея реклами – показати натуральність, – каже режисер відеоролику Артем Плужаров.

У відео герої роблять те, що люблять – пишуть код, займаються йогою та подорожують серед карпатських гір. А залишатися сильними та здоровими їм допомагає натуральний карпатський йогурт.

Це відео є частиною нової комунікаційної кампанії «Галичини» під назвою «Бери силу Карпат». Її мета – показати природне походження та користь натурального карпатського йогурту.

Довідка. Молочна компанія «Галичина» – одне з найбільших молочних підприємств в Україні, розташоване на Львівщині. Компанія заснована у 1998 році. На сьогодні є одним з лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одним із найбільших виробників йогуртів в Україні.

Продукцію компанії «Галичина» можна придбати у всіх регіонах України. 98% сировини підприємство отримує з фермерських господарств, що забезпечує високий вміст білка, якісні показники молока та виготовленої продукції. 40% молока є із Карпатського краю, а саме з Івано-Франківської та Львівської областей. Решта – з Волинської, Тернопільської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької областей. Завод молочної компанії «Галичина» оснащений сучасним європейським обладнанням: Tetra Pak (Швеція), ALFA LAVAL (Швеція), GЕА (Німеччина), Оbrам (Польща), ТEWES-BIS (Польща), ТEWES-KLIMA (Польща).

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus