Українські та німецькі студенти зняли документальний фільм

чернівецький студент

Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича презентували документальний фільм «Flucht & Heimat».

У створенні стрічки взяли участь 28 студентів із Чернівців, Амбергу та Вайдену. Тиждень зйомки вели у Чернівцях; пізніше робота продовжилася у Німеччині. Фільм знятий німецькою мовою із українськими субтитрами.

фільм

Документальну стрічку поділили на дві частини. Перша — «Втеча», описує людей, які в 40-ві роки ХХ століття мігрували з Чернівців до Німеччини. Друга частина — «Батьківщина», оповідає історії переселенців з Криму та Донбасу, які проживають у Чернівцях. У фільмі розповідаються 11 історій.

Учасниця проекту та студентка кафедри журналістики ЧНУ ім.Ю.Федьковича Юлія Драган каже: «Із Чернівців тікали колись, а зараз спостерігаємо за тим, як тікають до Чернівців зі Сходу України. Про це і фільм. Ми зібрали історії реальних переселенців».

Повторний показ відбудеться 14 грудня в Літературному Целанівському центрі. Незабаром стрічку також опублікують у мережі. Поки що пропонуємо переглянути трейлер до фільму.

Фото: molbuk.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus