Фіналістка Global Teacher Prize Ukraine представить Україну на освітній конференції від Microsoft

pexels-photo-461077

Переможниця спеціальної номінації від Microsoft в рамках Global Teacher Prize Ukraine Оксана Окулова представить Україну на щорічній освітній конференції What’s New in EDU. Education Exchange.

Захід відбудеться з 14 до 16 березня. Представництво Microsoft запросило Оксану відвідати конференцію під час нагородження Global Teacher Prize.

Оксана Окулова — вчителька хімії з смт. Івано-Франкове Яворівського району, яка вважає, що майбутнє за поєднанням ІТ-технологій і природничих наук. Оксана проводить уроки за технологіями «перевернутий клас», «ротація за станціями», «ротація за лабораторіями». Заохочує та надихає власним прикладом учнів користуватися ресурсами EdEra, Prometheus, LearningApps, TeamApp. Вона також проводить майстер-класи та інтегровані уроки з вчителями інших предметів (хімія-географія, хімія-інформатика, хімія-англійська мова, хімія-біологія-основи здоров’я), щоб реалізувати міжпредметні зв’язки.

У конференції Education Exchange візьмуть участь 300 вчителів із усього світу. Для всіх охочих буде можливість переглянути трансляцію заходу в прямому ефірі у Facebook.

Протягом трьох днів учасники дізнаються, як використовувати сучасні технології в освіті, обговорять особливості інклюзивного навчання та яку роль в ньому відіграють новітні застосунки і навіть почують розповідь про те, як звичайний Skype може кардинально змінити освітній процес.

Нагадаємо, що став відомий склад «Освітнього десанту» у Дубай.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus