6 фільмів про людей, які шукали себе

the pursuit of hapiness

Sony

У цьому списку ти не знайдеш кінопрем’єр чи популярних серіалів на Netflix. Натомість ми зібрали для тебе фільми, які вийшли у 2006-2014 роках та здобули більше семи балів на рейтинговому сайті IMDb.
Герої цих фільмів вчаться жити, любити і виходять із зони комфорту, щоб знайти себе.

«Людина на ім’я Уве» (Швеція)

Фільм зняв режисер Ганнес Голм за однойменним романом Фредріка Бакмана.

Головний герой Уве – буркотун похилого віку, який завжди всім набридає. Ти можеш впізнати у ньому сусіда або свого знайомого.

Життя примхливого старого змінюється, коли у сусідній дім переїжджає молода пара з двома маленькими дочками. Тоді ти починаєш розуміти, що за непривітною поведінкою Уве ховає щирий смуток і глибокі історії.

Цей фільм допоможе визначити, що головне у твоєму житті. Старий Уве навчить шукати зміст там, де, здавалося, його не може бути. Після перегляду ти також почнеш вірити в людей. Наприклад, зрозумієш, що сварлива старенька бабця по сусідству не така вже й погана.

Реклама

«У гонитві за щастям» (США)

Це фільм режисера Габріеля Муччіно, який заснований на реальних подіях.

Головний герой, Кріс Гарднер, пройшов шлях від бідного продавця до маклера. Кріс – батько-одинак, виховує п’ятирічного сина і дуже хоче, щоб він ріс щасливим.

«Не слухай нікого, хто скаже, ніби ти чогось не можеш. Навіть мене. Зрозумів? Якщо є мрія, оберігай її. Люди, які чогось не можуть, будуть запевняти, що і в тебе не вийде. Поставив мету – досягни її. І крапка», – каже своєму сину Кріс.

Після перегляду фільму ти зрозумієш, чому важливо вірити в себе і підтримувати тих, хто поруч.

«Шеф» (Франція)

Режисер Даніель Коен зняв кіно-версію мультфільму «Рататуй». Його фільм «Шеф» розповідає про кухаря-початківця Джекі Бонно.

Джеккі почав працювати помічником у ресторані відомого шеф-кухара Олександра Лагарда. У Олександра творча криза: «У нього повно ресторанів, але не лишилось ідей!». Молодий та зухвалий Джекі вирішив показати свій талант на новій роботі і досяг успіху.

Фільм «Шеф» схожий на смачну французьку страву – залишає приємний післясмак і ніякої важкості.

«Поки не зіграв у ящик» (США)

У двох головних героїв фільму – рак, тому втрачати їм нічого, зате знайти нове ще є змога.

Під час перегляду ти зможеш спостерігати за їхніми пошуками та божевільними вчинками. Шлях, який проходять герої вчить їх краще розуміти себе, світ, сім’ю, віру та смерть.

Після перегляду фільму хочеться відразу щось зробити. Наприклад, скласти власний список справ із божевільними ідеями.

«Тепер я йду у дику далечінь» (США)

Це документальна історія Шона Пенна про юнака Кріса Мак-Кендлесса. Кріс відмовився від минулого і вирушив на Аляску. Там він почав жити наодинці серед дикої природи.

Передісторія цієї стрічки теж цікава: 1992 року у дикій частині Аляски було знайдено рештки хлопця. Із уривків розмов та листів журналіст Джон Кракауер написав про це історію, а згодом Шона Пенн вирішив зняти фільм.

Під час перегляду кінострічки ти намагаєшся зрозуміти головного героя, а починаєш розуміти себе.

«Дика» (США)

Режисер Жан-Марк Валле зняв фільм за автобіографічною книгою Шеріл Стрейд.

Фільм розповідає про її пішу подорож у 1100 миль із важким рюкзаком. Ця подорож допомагає дівчині позбутися наслідків особистої трагедії.

Ця кінострічка підходить для тих, хто відчуває, що загубився, але хоче знайти себе.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus