У прокат вийде фільм за повістю Скрябіна (трейлер)

Misto

Всеукраїнська прем’єра фільму «Місто, в якому не ходять гроші», знятого за мотивами однойменної повісті музиканта та письменника Андрія Кузьменка, відбудеться у Києві 12 вересня. Наступного дня кінострічка вийде в прокат.

«Усе почалося з того, що у пошуках ідеї для нового фільму я натрапила на повість Кузьми, – згадує режисерка Ганна Третяк. – Я зателефонувала Андрію та сказала, що хочу цей твір екранізувати».

Робота над кінокартиною тривала близько п’яти з половиною років. Фільм знімали, передусім, у Києві, Полтаві та Переяславі-Хмельницькому. За жанром «Місто, в якому не ходять гроші» – драма з елементами фантасмагорії та трилера.

Режисерка додає, що при перетворенні повісті на сценарій текст діалогів, які написав Кузьма, не змінювався.

Автором саундтреку до фільму став композитор Євген Чистяков. Відтак, у стрічці не звучить жодної пісні гурту «Скрябін» – натомість за кадром можна почути голос Кузьми як розповідача.

«Файл із його голосом був записаний ще до 2013 року. У нас були плани, що Кузьма стане саундпродюсером фільму, але до зйомок фільму ми підійшли вже без нього. Взагалі, під час роботи над фільмом у нас було багато зустрічей із Кузьмою. Зокрема я дізналася, що в нього було понад 400 пісень, написаних “у стіл”, які ще ніхто не бачив і не чув. Він сказав, що потім збирається випустити це…», – поділилася Третяк.

Головна героїня фільму – Аліса. За сценарієм, вона переживає складний період у житті: з роботи звільнили, хлопець пішов до іншої, вона в усьому розчарована і не розуміє, як жити далі. Одного дня в квартирі дівчина знаходить квиток на потяг. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Проте героїня вирішує, що це знак і вирушає в таємничу подорож.

Нагадуємо, що український студент створив масштабний портрет Скрябіна.

Фото: detector.media.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus