Фестиваль «Захід» – через місяць

Фестивальне літо у розпалі. Вже відгули «Черемош», «Зашків», «Трипільське коло», на черзі – «Захід», «фестиваль, що нас об’єднує». Один із найбільших літніх івентів за кількістю учасників (і за ціною квитків!) збирає любителів альтернативної музики уже вшосте.

Цього року фестивальні події відбуватимуться на трьох сценах.

Головну сцену представлятимуть такі гурти: Брати Гадюкіни, Anti-Flag (США), Ляпіс Трубецкой (Білорусія), Noize MC (Росія), Zdob Si Zdub (Молдова), Lumen (Росія), Sonic Syndicate (Швеція), Скрябін, ТНМК, Billy’s Band (Росія), Тартак, Rocky Leon (Австрія), Перкалаба, Карна, КораЛЛі, Петрос.

На рок-сцені гратимуть: Caliban (Німеччина), Ektomorf (Венгрія), Роллікс, Тостер, Тінь Сонця, Фліт, Jinjer, Ukraina (Польща), Skinhate, Ratbite, Sciana (Білорусь), Molfa, the Crawls, Bandurband, Blood Brothers, Latur.

Кіп-колм стейдж – це: Flunk (Норвегія), Tesla Boy (Росія), Motorama (Росія), Крихітка, I Am Waiting For You Last Summer (Росія), the Retuses (Росія), Qarpa, Один в каноє, the Вйо, Фіолет, Vivienne Mort.

Також діятиме арт-сцена, де виступатуть Dakh Daughters, Atmasfera, Illusions, Zapaska.

Фестиваль відбуватиметься неподалік від Львова – у селі Родатичі. Ціна квитка зараз становить 480 грн. 40rln1lyфестиваль "Захід"

Поради від досвідчених фестивальників:

  1. До Родатичів курсують спеціальні «Заходові» маршрутки. Але значно приємніше для студентської кишені буде сісти на рейсові автобуси, які ходять від ЖД вокзалу ледь не щогодини. Також до Родатичів курсує електричка – найбюджетніший варіант, однак не найшвидший і не найкомфортніший.
  2. Територія фестивалю – поле і ліс. Тож можете почуватися абсолютно вільно щодо поселення: місця вистачить усім. На території існує кілька наметових містечок, серед яких є платні. Волонтери (чи то співорганізатори) на локаціях і при вході рекомендуватимуть вам йти туди, оскільки у безкоштовних «немає місць». Не вірте! Ліс і поле парканом не обгорожені:)
  3. У Родатичах є невеличке озеро, але вода там холоднюча. Все-таки можна спробувати скупатися.
  4. Будьте готові до того, що програма фестивалю може різко змінюватися. Так торік ми цілком випадково потрапили на виступ Іздрика, який ніде не був проанонсований, і пропустили кілька гуртів – вони грали не у запланований час. Програмок видають лімітовану кількість, але розклад виступів можна знайти на території і на основному екрані.
  5. Продукти можна закупити у самих Родатичах, а ще там дуже гостинні «місцеві». Тож не варто везти усе з собою з іншого кінця України:) Так само на місці можна орендувати намети, спальники і все потрібне для кемпінгу.
  6. Будьте готові відпочивати, відриватися, багато знайомитися, відповідати на вигуки «Артур!», а також тілам, які посеред ночі можуть завалитися до вас у палатку.

Вдалого «Заходу»!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus