У Києві та Львові відбудеться Фестиваль сучасної музики

фестиваль

11 – 21 грудня 2015 року на 8 різних майданчиках Києва та Львова відбудеться Фестиваль сучасної академічної музики KYIV CONTEMPORARY MUSIC DAYS.

Головною метою фестивалю є популяризація сучасної академічної музики: тієї, що вже встигла стати світовою класикою (Дж. Шелсі, В. Лютославський, Т. Такеміцу, Т. Мюрай, Г. Уствольська та ін.), та новинок європейських й українських композиторів.

Організатори планують 9 концертів, 2 майстер-класи, 5 лекцій та насичені міжнародні програми ( з 16 подій – 13 за складом учасників на 100% міжнародні).

«Ідея створення фестивалю виникла, коли запланований проект декількох концертів Kroiser Ensemble у Києві став налічувати 16 подій та 11 учасників, 8 з яких – міжнародні гості. На нашу думку, у київського слухача сформований запит на сучасну академічну музику. Це надихало нас на долучення до проекту більшої кількості учасників та майданчиків», – говорить організатор фестивалю Альберт Саприкін

Масштабне відкриття KYIV CONTEMPORARY MUSIC DAYS відбудеться 11 грудня о 20:00 у НКММК «Мистецький Арсенал». Фестиваль розпочнеться у приміщенні музейного комплексу із концерту солістів Kroiser Ensemble (Австрія) та оркестру Armonia Ludus під керівництвом диригента Національної Філармонії України Михеїла Менабде (Грузія-Україна).

Розклад подій, контакти організаторів та інші деталі шукайте за посиланням.

Фестиваль був створений ансамблем Kroiser Ensemble (Австрія) спільно із НКММК «Мистецький Арсенал».

Фото: stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus