Фестиваль американського кіно «Незалежність»

документалки

З 21 по 24 травня у Києві за підтримки Посольства США в Україні пройде фестиваль американського кіно «Незалежність».

Цього року увазі глядачів представлять програму документального кіно, повідомляє сайт фестивалю. Фільми, які покажуть у Києві, висвітлюють різні теми: екологічні, політичні, соціальні. Покази будуть супроводжуватись обговореннями, панельними дискусіями і майстер-класами.

Відкриє фестиваль повнометражна документальна стрічка «Ніч зникає» про так зване світлове забруднення і шкідливі наслідки поступового зникнення нічного неба. На показі буде присутній режисер фільму Іан Чейні.

Також увазі глядачів представлять стрічку про кризу у газетній індустрії «Чорно-білі і вимираючі», комедійний фільм «Ферма у вантажівці», фільм, який досліджує багатозначну суть їжі та її здатність об’єднувати людей «Тарілки у повітрі» та інші.

У рамках фестивалю працюватиме лабораторія з кіновиробництва для молодих митців «Інді Лаб» – двомісячний цикл практичних майстер-класів зі створення документальних фільмів. Результати роботи лабораторії, 10 короткометражних стрічок, буде показано під час фестивалю.

Також гості фесту зможуть взяти участь у майстер-класах від режисера-документаліста Іана Чейні та одного з найкращих експертів у сфері авторського права Майкла Доналдсона.

Докладніше про програму, розклад показів і майстер-класів дивіться на сайті.

Фестиваль проходитиме у кінотеатрі «Київ». Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus