Все, що потрібно знати про FCE

Тест FCE належить до групи тестів Cambridge ESOL – English for Speakers of Other Languages та відповідає рівню Upper-Intermediate (B2 за шкалою CEFR).

Успішне проходження First Certificate in English свідчить про володіння навичками, достатніми для вільного спілкування англійською мовою в різних сферах діяльності. Мільйони людей у всьому світі здають кембріджські тести для роботи, навчання та подорожей.

Мета тесту: оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська не є рідною, але рівень її володіння мовою відповідає рівню В1 або C1 відповідно за шкалою мовної компетенції Ради Європи (CEFR).

FCE є всесвітньо визнаним іспитом, сертифікат якого визнають провідні навчальні заклади та компанії всього світу. Більше 5000 освітніх закладів, підприємств і державних установ приймають First Certificate in English (FCE) як доказ досягнення високого рівня англійської мови.

Іспити можна здавати в паперовій формі або за допомогою комп’ютера. Студент обирає той варіант, який для нього більш зручний. Остання, усна частина, складається в парі двома студентами разом.

Тест складається з 5 модулів – Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking.

Загальна тривалість тесту – 3 години 30 хвилин.

Вартість тесту в Україні становить 2750 грн.

fce_studway

Як зареєструватися на FCE?
Особливості реєстрації для складання тесту з англійської мови FCE.  Де це зробити в Україні? Як змінити дату складання тесту? Відповідаємо на цій сторінці.

Як готуватись до FCE?
Усі типи підготовки до FCE: курси, класичні чи skype-заняття з викладачами, матеріали та ресурси для самопідготовки у статті «Студвею».

Як проходить FCE?
Що відбувається у день тесту? У якому форматі він проходить? Яка система оцінювання? Як подати апеляцію? Відповідаємо у цій статті.

Які поради для складання FCE?
Що з собою брати на тест, а що не варто, а також лайфхаки від досвідчених – у цьому тексті.

Особистий досвід складання тесту FCE
Секрети успіху та потаємні страхи наших героїв – вони склали іспит. Як пережити і залишитися при пам’яті до кінця тесту.

Мобільні додатки для підготовки до FCE
Перелік найкращого софту для iOS та Android – переваги та особливості використання – у нашому матеріалі.

Автор тексту: Наталія Патрікєєва
Редактор: Софія Пилипюк

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.