Facebook планує повністю перейти на поновлювану енергію

Renewable

Компанія Facebook заявила про намір повністю перейти на відновлювані джерела енергії до 2020 року.

«Ми пишаємося впливом нашої програми поновлюваної енергії на місцеві громади та ринок в цілому. Кожен з цих проектів приносить робочі місця, інвестиції та здоровіше навколишнє середовище для громад, – йдеться у повідомленні компанії. – Сьогодні (28 серпня – ред.) ми зобов’язуємося скоротити викиди парникових газів на 75% і забезпечити нашу глобальну діяльність зі 100% відновлюваної енергії до 2020 року».

Також у компанії відзначили, що пропонують відкритий та інноваційний підхід до пошуку відновлюваних джерел енергії, що відповідає їхнім потребам, і готові просувати енергетичні ринки вперед.

«Ми працюємо над тим, щоб забезпечити доступ до поновлюваних джерел енергії для інших компаній шляхом побудови інфраструктури, відкриття проектів для інших покупців або встановлення зелених тарифів, які дозволять клієнтам купувати відновлювані джерела енергії у місцевих комунальних підприємств», – повідомили у Facebook.

У 2013 році компанія підписала контракти на постачання 3 ГВт сонячної та вітрової енергії.

Крім того, у 2015 році Facebook поставила собі за мету дійти до 50% використання відновлюваної енергії у 2018 році і зуміла подолати планку 51% у 2017.

Нагадуємо, що Україна й ОАЕ разом працюватимуть над проектами «чистої» енергетики.

Фото: unsplash.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus