Facebook запускає сервіс для пошуку серйозних стосунків

Relationship

Соцмережа Facebook готується до запуску служби знайомств Facebook Dating. Працівники компанії тестують сервіс на предмет усунення багів.

Марк Цукерберг представив сервіс знайомств ще на початку травня 2018 року. За його словами, Facebook Dating призначений для створення довгострокових стосунків, а не пошуку пар на одне-два побачення. Користувачі Facebook зі статусом «одружений», «заміжня» й «у стосунках» не зможуть скористатися сервісом.

3 серпня американська IT-розробниця Джейн Вонг опублікувала у Twitter скріншоти Facebook Dating. За її словами, активувати обліковий запис можуть поки тільки співробітники Facebook.

Як видно на скріншотах, Facebook Dating дозволяє обирати, показувати сторінку в сервісі друзям із Facebook чи ні, а також уникати знайомств із друзями друзів.

При реєстрації користувачі зможуть вказати не лише чоловічий чи жіночий гендер, а й альтернативні варіанти: трансгендерна жінка, трансгендерний чоловік тощо.

Під час тестування також виявили функцію Conversation Starter. Припускають, що її використовуватимуть на початку спілкування, щоб уникнути незручності.

Нагадуємо, що у Кембриджі створили сервіс аналізу особистості через Facebook.

Фото: unsplash.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus