Facebook показала «кімнату для війни з фейками»

facebook

Компанія Facebook представила журналістам новий підрозділ, в якому збираються інженери та спеціалісти, які розробляють інструменти для протидії поширенню дезінформації та пропаганди в соцмережі.

До роботи в «кімнаті для війни з фейками» залучені експерти з понад 20 департаментів компанії. Однак під час брифінгу представники Facebook не пояснили, як саме працюватиме стратегія соцмережі для боротьби з недостовірною інформацією.

Компанія прагнула публічно продемонструвати, що серйоно ставиться до усіх зловживань, пов’язаних з її послугами. Зокрема до витоків даних, поширення вірусного й фейкового контенту, мови ворожнечі.

«У нас немає кулі для передбачень. Ми не можемо вгадати наперед кожну тактику. Але зібравши таку команду в одній кімнаті, ми спробуємо зарадити зловживанням», – сказав Натаніель Глейхер, керівник політики з кібербезпеки Facebook.

Журналістам не дозволили розголошувати імена працівників, які були в «кімнаті для війни з фейками», а також фотографувати деякі монітори. Окрім таблички з назвою підрозділу, у приміщенні висіли постери з мотиваційними цитатами, великі екрани з інформацією про активність у соцмережі й американський прапор.

Нагадаємо, Instagram запустила фільтр, що виявляє булінг.

Фото: TheGuardian.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus