Куди піти на вихідних 9-10 червня

friendsУ ці вихідні Контрактова площа в Києві перетвориться на справжню дачу. Саме такою буде тематика нового фестивалю від Made in Ukraine. На відвідувачів очікує справжній Ретро Круїз, маркет із продукцією українських виробників, ігри, розваги та вечірній оркестр. Якщо у тебе немає реальної дачі, тоді відвідай цей фестиваль, щоб подивитися на просто нереальну дачу. Також у суботу в столиці пройде інтенсив з основ жестової мови від ФРІ. Тут ти зможеш дізнатися більше про соціальну ізольованість людей з порушенням слуху в Україні, а також вивчити декілька виразів мовою жестів. У Львові в суботу в ITEAHub відбудеться майстер клас, присвячений правильній побудові публічності і грамотному налаштуванню комунікацій. Захід може бути корисним як підприємцям-початківцям, так і вже сформованим маркетологам. А в неділю в CatchUp Cafe відбудеться «Бардівський вечір». Якщо тобі завжди хотілося продемонструвати свій музичний талант, чому б не зробити це тут?

9 та 10 червня в Одесі у Зеленому театрі пройде Фестиваль їжі. Мешканці міста та його гості зможуть скуштувати знамениті одеські смаколики. А ще організатори обіцяють запальні танці та м’які гамаки. Кому що до вподоби після смачного обіду. А студентів-юристів може зацікавити відкрита лекція судді Верховного Суду Тетяни Анцупової. Реєструйтесь просто зараз, бо кількість місць обмежена. У неділю у Харкові компанія GlobalLogiс запрошує всіх, хто цікавиться програмування на Java, на конференцію, присвяченій цій мові. Практики компанії в Україні та іноземні експерти поділяться своїми лайфхаками, секретами, напрацюваннями та драйвом.

У суботу в Дніпрі місцевий осередок ФРІ пропонує всім дівчатам пройти безкоштовний майстер-клас із самооборони. Навчись себе захищати. А в Івано-Франківську буде проходити тиждень кави. Шанувальники цього напою 9 червня зможуть пройти відкритий майстер-клас з приготування кави в джезві від баристів «Говорить Івано-Франківськ», а також залишитися на дегустацію.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus