Куди піти на вихідних 8-9 вересня

coffeeУ ці вихідні гості та мешканці столиці мають чудову нагоду відвідати безліч різноманітних заходів. По-перше, Київський молодіжний центр запрошує активну молодь взяти участь у STAR плогінгу – нового виду спорту, який поєднує в собі біг і прибирання. У події також візьмуть участь зірки спорту та шоу-бізнесу. По-друге, ювілений фестиваль Kyiv Mini Maker Faire, який об’єднає найсміливіших стартаперів, винахідників, інженерів, художників, студентів, школярів, дизайнерів, підприємців, урбаністів захоплених прагненням втілити власні ідеї у реальних продуктах та кожного, хто цінує процес творення та мислення. І третє – черговий Кураж Базар, лейтмотивом якого цього разу стала література.

До речі, кажуть, що тут будуть читати вірші Іван Дорн і Луна. В суботу у Львові кожен охочий зможе взяти участь у квесті «Львів поліграфічний», і дізнатися більше про історію розвитку друкарської справи в місті. А ще 8 вересня буде відзначатися День фізичної культури та спорту. У зв’язку з цим, всі атлети міста запрошуються продемонструвати свої сили у різноманітних спортивних заходах, присвячених цьому дню. Все буде проходити на площі біля пам’ятника Івану Франку. Початок об 11:00. Не проспи.

Харків у суботу також святкуватиме День Фізкультури, тому всі спортсмени та просто активні люди запрошуються на Ярмарок Спорту, який пройде у парку Горкого. 8 вересня в Одесі відбудеться перший фестиваль, присвячений вирішенню екологічних проблем – EKOfest’2018. Дізнайся більше про сучасні проблеми довкілля, інноваційні норми екологічної етики та культурного життя.

Всі мешканці та гості Дніпра цієї суботи святкуватимуть День міста. На такому масштабному святі кожен зможе знайти для себе розвагу. А ще в цей день міський осередок ФРІ організовує курс з креативного письма. Якщо тобі завжди кортіло навчитися писати цікаві тексти, це чудова можливість втілити мрії в життя. До того ж, дізнаєшся ще декілька лайфхаків правильної редактури. Ну а в Івано-Франківську в суботу пропонуємо відвідати безкоштовну лекцію про здоров’я. Як кажуть, здоров’я потрібно берегти змолоду.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus