Куди піти на вихідних 7-8 липня

friendsЯкщо ти хочеш реалізувати себе на музичні сцені України, але не знаєш із чого почати, тоді пропонуємо відвідати конференцію Atlas Weekend Music, яка відбудеться в Києві 7-8 липня на ВДНГ. Ти дізнаєшся про розвиток українського музичного ринку відповідно до світових тенденцій. Також Ukrainian Volunteer Service на цих вихідних запрошує всіх охочих взяти участь у проектній школі «Рятувальники ініціатив: як не втопитись у соціальному проекті». За промокодом StudwayTeam ти отримаєш 20% знижки.

У Львові у суботу відбудеться лекція для всіх прихильників сучасного мистецтва «Форма та зміст». На лекції ти дізнаєшся про механізми сприйняття та аналізу сучасного мистецтва, а також про сучасні філософські концепції другої половини ХХ століття. А якщо ти більше цікавишся своїм внутрішнім світом, тоді відвідай воркшоп практикуючого психолога Світлани Карманової «Діалог без слів».

В Одесі в суботу відбудеться фестиваль винахідників Odesa Mini Maker Faire. Фестиваль стане гарним проводженням часу, як для дорослих, так і для дітей.Таку подію точно варто відвідати, якщо ти хочеш навчитися відрізняти fake news від істини! З 6 по 8 липня у Центральному парку культури і відпочинку імені М. Горького у Харкові відбедться фольклорний фестиваль «Вечір на Купайла». Гості фестивалю матимуть можливість послухати фольклорні гурти, взяти участь у конкурсах, а також ознайомитися із обрядами і традиціями цього свята.

Усім мешканцям Дніпра пропонуємо розслабитися на фестивалі Easy Day. Тут на тебе чекатиме смачна їжа, драйвові діджейські сети та просто багато хорошого настрою.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus