Освітні події твого міста 21-27 травня

Київ

K1
Канабіноїди: перспективи медичного використання

Де: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3)

Коли: 21 травня о 19:00

Скільки: 200 грн

Результати багатьох сучасних досліджень свідчать про те, що канабіноїди ефективні для лікування хронічного болю, зняття побічних ефектів хіміотерапії й епілепсії. Але на сьогодні використання медичної маріхуани легально лише у 18 країнах світу.


K2
Hacking Monday | Пробуди свій креатив!

Де: UNIT.City (Дорогожицька, 3)

Коли: 21 травня о 19:00

Скільки: 250 грн

В сучасному суспільстві соромно не бути креативним. І хоча це слово вже у списках найбанальніших, творчий погляд на завдання та проблеми – справедлива вимога сучасного бізнесу і багатьох роботодавців.


Реклама


K3
Bitcoin Pizza Day

Де: Труханів острів

Коли: 22 травня о 19:00

Скільки: 200 грн

Колись давно один кріптоентузіаст купив піцу за 10000 біткоїнів, започаткувавши еру біткоїна як платіжної системи. Тепер це найдорожча піца в історії людства і чудовий привід відсвяткувати Bitcoin Pizza Day.


art1
Kyiv Art Fair

Де: Комплекс «Торонто-Київ» (вул. Велика Васильківська, 100)

Коли: 23-27 травня

Скільки: 200 грн. (у день відкриття), 50 грн. (у подальші дні)

Захід включає в себе живі виступи діджеїв, візуальне шоу, презентацію художніх спецпроектів, а також, власне, запуск масштабного ярмарку творів мистецтв. Дітям до 12 років, пенсіонерам, учасникам АТО та студентам творчих факультетів – вхід безкоштовний за наявності відповідного документа.


K5
Дискусія «Кібербезпека та дезінформація в Україні та на Заході»

Де: Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС (вул. Велика Житомирська, 2)

Коли: 24 травня о 17:00

Скільки: безкоштовно

У події візьмуть участь понад 400 українських студентів, науковців, лідерів думок, експертів з питань безпеки, а також стипендіати освітніх програм Завтра.UA та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука.

Львів

Л1
Відкрита лекція: Чому тестувати зможе не кожен?

Де: вул. Водогінна, 2б

Коли: 22 травня о 19:30

Скільки: безкоштовно

Яка необхідна теоретична база знань на старті кар’єри з позиції Trainee? Що потрібно вміти, щоб влаштуватися Junior Test Engineers? Вимоги до Junior Test Engineers спеціалістів. Чи можна самостійно опанувати професію тест-інженера? Відповіді на всі ці запитання ти дізнаєшся під час лекції.


Л2
Публічна презентація Львівського кластеру розвитку ОК

Де: Центр Шептицького (вул. Стрийська, 29)

Коли: 23 травня о 18:00

Скільки: безкоштовно

Найактивніші учасники Кластеру представлять календарний графік проектів на найближчих півроку та запрошують усіх охочих долучитися до стратегічного обговорення напрямків діяльності Кластеру надалі.


Л3
Французькі короткометражки 2018

Де: Lviv Art Palace (вул. Коперніка, 17)

Коли: 24 травня о 19:00

Скільки: 50 грн

Франція – красива та розкішна, старовинна та модерна, омріяна країна для туристів та емігрантів. Поки світ намагається її наслідувати, вона не бажає наслідувати нікого. Саме у Франції з’явився перший кінофільм братів Люм’єр. Про що розповідають французькі короткометражки зараз? Дивися у новій підбірці від Wiz-Art.


Л4
ITEAHub Meetup: Контент-маркетинг як вибухова сила для бізнесу

Де: ITEAHub (вул. Героїв УПА, 80)

Коли: 24 травня о 19:00

Скільки: 150-250 грн

Який контент вразить цільову аудиторію, а від якого слід все ж таки відмовитися в гонитві за трафіком? Дізнайся секретні лайфхаки та ефективні інструменти контент-маркетингу, а також про його корисність для бізнесу.

Одеса

O1
Штурм замка Хаджибей

Де: Hub Гостиная (вул. Грецька, 1а)

Коли: 21 травня о 19:00

Скільки: 70 грн

Відкрий для себе Штурм замку Хаджибей, що стався 14 вересня 1789 року. Лекцію читатиме Андрій Красножон – кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України Південноукраїнського Національного педагогічного університету, дослідник середньовічної фортифікації.


O2
Шевченкові читання 2018

Де: Парк Шевченко, «Ракушка»

Коли: 22 травня о 17:00

Скільки: безкоштовно

Перепоховання Тараса Шевченка стало подією для України ХІХ століття, яке спонукало українців до відкритої маніфестації своїх поглядів. В 60-70 роки минулого століття біля пам’ятника Шевченка, саме 22 травня, патріотична молодь читала вірші та виголошувала промови.


O3
Формирование и развитие портфолио

Де: Projector.Odessa (Торгова, 31)

Коли: 25 травня о 19:00

Скільки: 150 грн

Як сформувати гарне портфоліо, яке буде на тебе працювати? Все просто: йдемо на лекцію Анатолія Попеля, надихаємося, вчимося й задаємо купу запитань.


O4
Silicon Drinkabout #11

Де: Corvin. Пиво&Виски – Крепкая пара (вул. Ланжеронівська, 17)

Коли: 25 травня о 19:30

Скільки: безкоштовно

Заводимо нові знайомства та обмінюємося ідеями та новинами.

Харків

X1
Открытая лекция для тех, кто мечтает стать РМ

Де: Інститут права, технологій та інновацій (Провулок Каплунівський, 18)

Коли: 21 травня о 18:30

Скільки: безкоштовно

Хто такий Project manager? Чи правда, що хороший PM – як Юлій Цезар, вміє виконувати кілька справ відразу? Кому підійде ця професія? Ці та ще багато інших питань ти зможеш задати спікерам лекції.


X2
Международный благотворительный бал «Когда сбываются мечты»

Де: проспект Незалежності, 2

Коли: 22 травня о 19:00

Скільки: 250 грн

Зібрані під час балу кошти будуть спрямовані на допомогу людям похилого віку, а саме на ремонт приміщення клубу продовження активного довголіття «Друга молодість», який став другою сім’єю для 50 одиноких людей похилого віку.


X3
Математика и нежность, или рождение красоты из несущественного

Де: Гараж хаб (проспект Гагаріна, 41/2)

Коли: 24 травня о 19:00

Скільки: 50-100 грн

По-перше, математика – це красиво. Ми спробуємо повернутися не тільки до найпростіших і очевидних форм математичної краси, але й розібратися в зв’язку цієї краси з ніжністю. У цьому нам допоможуть Ейлер і Шпенглер, Алекс Беллос і «Логікомікс» Апостолоса Доксіадіса. Особливо дорогими гостями на цій лекції стануть люди, які ненавидять математику й не пов’язують її ні з чим людським. Краса і ніжність зустрінуть тебе там, де ти не розраховуєш їх зустріти.

Дніпро

D1
Ніч Науки 2018

Де: площа між Дніпропетровською обласною радою та Дніпропетровською ОДА

Коли: 22 травня о 16:00

Скільки: безкоштовно

Метою заходу є популяризація науки та закладів вищої освіти області, активна профорієнтаційна робота, яка сприятиме свідомому вибору майбутньої спеціальності молоддю Дніпропетровського регіону.

Івано-Франківськ

slovo
Книжковий фестиваль СЛОВО

Де: вул. Витовського

Коли: 24-26 травня

Скільки: безкоштовно

У рамках Фестивалю відбудуться презентації книг, зустрічі із авторами, а також круглі столи, присвячені Дню святих Кирила та Мефодія як творців слов’янської писемності і культури, а також професійному святу працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження.


Зображення: соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus