Куди піти на вихідних 4-5 серпня

Куди піти на вихідних з друзямиНа цих вихідних Всі. Свої запрошують всіх мешканців Києва на неймовірний гриль-маркет. На тебе чекають сири, м’ясо, риба та овочі. Все це звісно буде приготовлено на грилі. Фанати таланту Стенлі Кубрика запрошуються на нічний показ фільмів режисера в «Кінопанораму». Будуть презентовані три стрічки: «2001: Космічна Одіссея», «Спартак» і «Поцілунок вбивці». Якщо тобі ще не вдалося ознайомитися з цією класикою світового кінематографу, то час настав. У Львові цієї суботи відбудеться черговий відкритий забіг Lviv runday. Запрошуються як професійні бігуни, так і початківці.

Якщо ти хочеш налагодити роботу своєї команди, то саме час відвідати Одесу. Тут в суботу відбудеться лекція колишнього віце-президента з маркетингу AIESEC Ukraine Стефанії Сагайдак. Вона розповість тобі, як створити команду мрії. Харків на цих вихідних порадує своїх мешканців різноманітними заходами. Обирай, що тобі до вподоби – фестиваль короткометражних ірландських фільмів, фестиваль – літній Холі, або спортивні змагання з паркуру Prokach Dayz’18. У будь якому разі, нудно точно не буде.

У Дніпрі в ці вихідні пройде сімейний фестиваль Easy Day «Hippy» edition. Запальна музика, вулична їжа та безліч розваг для дітей та дорослих. Ну а мешканці та гості Івано-Франківська мають чудову нагоду відпочити цієї неділі на Квадраті Курбаса.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus