Куди піти на вихідних 31 березня – 1 квітня

man33Субота у Києві буде сповнена безліччю цікавих заходів. По-перше, в UNIT.Factory відбудеться Фестиваль Наукового Абсурду, на якому всі охочі зможуть розвіяти різноманітні міфи про вакцинацію, закордонні ліки, ГМО та інші стереотипи. По-друге, в Українському домі відбудеться ярмарок вакансій Kyiv Post, тож, якщо ти шукаєш роботу мрії, то цей захід не можна пропускати. Серед цьогорічних учасників такі великі компанії, як Runway, Brain Source, Loreal, EY, EBS, Hexa, Leroy Merlin, Ашан, B.C.Toms тощо. По-третє, у Мистецькому Арсеналі відбудеться презентація першої збірки історій для дітей та підлітків, присвяченої не завжди легкому життю, професіоналізму та працю на користь людства українських жінок – «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків».

У суботу у Львові пройде конференція «Завтра_2037», де ти зможеш познайомитися з майбутніми вченими, підприємцями, а також керівниками великих компаній. Так, можливо, наразі вони ще підлітки, але вже сповненні неймовірними ідеями й мотивацією. Якщо ти також плануєш створити власний стартап або проект, то тут можна дізнатися, як це зробити та знайти однодумців, які допоможуть його реалізувати. Ну а всі кіномани в останній день березня запрошуються до коворкінгу CoMMuna, де відбудеться кіноніч «Номіновані на Оскар».

В Одесі у цей вікенд радимо відвідати медіа-школу від Ukrainian Volunteer Service, де тобі розкажуть про основи дизайну, копірайтенгу та сторітелінгу, а також про просування в Instagram і маркетинг в соціальних мережах. У Харкові в суботу відбудеться соціальна вечірка «Медіамісто» №2. Тут можна буде поговорити про громадські ініціативи, які змінюють міський простір і сприяють реформам, про незалежне медіа, яке впливає на розвиток суспільства, а також просто потанцювати та поспілкуватися з цікавими людьми.

У Дніпрі в суботу пройде перша ніч настільних ігор у Настолкино. Якщо ти справжній фанат цієї теми, то проведи весело час у колі однодумців. Ну а фанати бігу просто не можуть пропустити Coffee Run vol.3.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus