Куди піти на вихідних 30 червня – 1 липня

coffee (1)Якщо тобі ще не довелося відвідати парк корупції в Києві, тоді не впусти останньої можливості це зробити. Дізнайся все про корупцію в Україні, а також про методи її подолання від провідних експертів у цьому питанні. Також у суботу в столиці відбудеться безкоштовний лекторій-практикум Ярослави Гресь, Анастасії Дзюби та Анни Коваленко. Вони розкажуть все, що потрібно знати про створення власного бізнесу. До речі, День незалежності США цього року наступить трішки раніше: America House Kyiv цієї суботи запрошує всіх охочих на U.S. Independence Day Rock Out. Буде справжнє американське барбек’ю, ігри, фотозона та рок-н-рол. Не забудь захопити паспорт! У Львові цієї суботи у Стрийському парку відбудеться відкрите тренування Open Air, до якого запрошуються усі фанатки фітнесу та здорового способу життя. А в неділю тут розпочнеться конференція-марафон «Memory Space», яка об’єднає дослідників, журналістів і громадських активістів для обговорення політики пам’яті в Україні та Ізраїлі. Також зазначимо, що святкування Дня Молоді в Луцьку було перенесено на цю неділю. Організатори обіцяють живі виступи музичних гуртів, танцювальний конкурс і фестиваль фарб холі.

В Одесі цієї неділі в Зеленому театрі відбудеться лекція Майкла Щура «Як відрізнити факт від нефакту». Таку подію точно варто відвідати, якщо ти хочеш навчитися відрізняти fake news від істини! У Харкові у цей вікенд усі, хто вивчає англійську мову, може або попрактикувати свої навички під час Speaking Club, або вивчити нову методику ефективного запам’ятовування слів.

У Дніпрі у неділю відбудеться урбаністичний фестиваль Archikidz!, мета якого – навчити дітей мислити як архітектори, а також застосовувати уяву та алгоритми реалізації мрії у реальності. А в Івано-Франківську 30 червня пройде свято морозива. Усі прихильники цього холодного десерту просто не можуть пропустити такої події.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus