Куди піти на вихідних 3-4 грудня?

книгаПривіт!

Сподіваюсь, що твоя осінь не була депресивною, а запам’яталась крутими моментами. А як щодо майбутньої зими? Нумо робити її неповторною ще з перших вихідних!

Поки ти поїдаєш смачнючі мандаринки, п’єш какао на підвіконнику (хоча ні, краще без підвіконника і думок про нього, залишимо це у нашому 2010), грієшся під теплою ковдрочкою, я шукаю для нас цікаві події на 3-4 грудня.

У Києві цими вихідних буде дуже музично, адже відбудеться кілька справді крутих концертів, тож ти ще можеш вихопити останні квитки. Для тебе виступатимуть: Pianoбой, SINOPTIK та «Грибы». Окрім цього, у столиці не обійдеться без цікавих заходів про кіно, тут і Punk Weekend, і документальний показ від Американського дому «Maker». До того ж, які зимові вихідні без ярмарку, цього разу дещо особливого, благодійного 24th IWCK Charity Bazaar?

В Одесі також відбудеться перший зимовий фестиваль «Встигнути все до Нового Року», тут має бути тепло і по-сімейному атмосферно. А ще впродовж наступних двох днів відбудеться кілька особливо цікавих кіноподій: покази документальних стрічок про історію футболу «Лобановський» і «Виграти все» та фест Travel Days.

До речі, усі ці фільми можна буде переглянути і у Львові, а саме у Lviv Film Center. Цими вихідними у Місті Лева відбудеться ще й міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.

Хороших тобі вихідних!
Не забудь одягнути шапку!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus