Куди піти на вихідних 3-4 березня

cupУ Києві у цей вікенд відбудеться гастрономічний фестиваль «Гріх не їсти» від «Всі. Свої». Організатори обіцяють, що жоден відвідувач не піде голодним. Усім, хто бажає вдосконалити свої навички красномовства й публічних виступів, пропонуємо відвідати майстер-клас Катерини Сапнової – топ-спікера й голови освітнього проекту «Школа Ораторського Мистецтва». А якщо ви хочете навчитися працювати в команді, то не варто пропускати спільний воркшоп від «Навчай для України» та Deloitte Ukraine «Business Chemistry: мистецтво відносин в команді».

У Львові у головному корпусі «Львівської політехніки» відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми Інтернет речей. Розробники програми та ІТ-спеціалісти розкажуть абітурієнтам про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях. А майбутнім і теперішнім юристам може бути цікаво відвідати відкриту лекцію судді Верховного Суду Ганни Вронської «Виклики та перспективи судової реформи в Україні».

У суботу в Одесі кожний охочий зможе подивитися фільм «AlphaGo» про протистояння людини й штучного інтелекту у грі Го. Після сеанс відвідувачі зможуть дізнатися більше про цю стратегічну настільну гру. Також у суботу відбудеться ярмарок «Скарби Одещини», де на відвідувачів чекатимуть цікаві конкурси та смачні частування. У Харкові в суботу відбудеться відкрита лекція для всіх, хто давно хоче покращити якість своєї Instagram-сторінки – «Як зробити свій Instagram кращим». А ще можна буде відвідати безкоштовний майстер-клас «Перша допомога при зупинці серця». Такі знання завжди необхідні.

3 березня мешканці Дніпра мають можливість відвідати безкоштовний майстер-клас «Як опанувати професію веб-розробника». У цей саме день, але в Івано-Франківську, пройде вільна лекція від кандидата біологічних наук і наукового спіровбітника Інституту Молекулярної Біології та Генетики НАН України Олександра Скорохода «Мозок, нейропластичність і як пробігти марафон у 100 років». А 4 березня у Запоріжжі відбудеться лекція, присвячена правильному сортуванню сміття – «Викинути не можна розділити».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus