Куди піти на вихідних 28-29 квітня

cupУ Києві цими вихідними пройде аж цілих два незвичні фестивалі. Перший – ПРИНТ Фест 3/100, присвячений мистецтву ручного принта. Головна мета заходу – популяризація сучасну друковану графіку в Україні й розвиток спільноти прінтмейкерів. Другий захід – Kyiv Noise Festival 2018 – стане місцем зустрічі фанатів екстремальної музики з усього світу. У Львові 28 квітня у 19 корпусі «Львівської Політехніки» відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми «Кібербезпека». Презентація розпочнеться об 11:00. А в неділю можна пройти безкоштовний майстер-клас «Підготовка до напівмарафону та марафону. Етапи та особливості». Якщо ти плануєш колись подолати 42 км і 190 метрів, то краще почати з цього заходу.

У суботу в Одесі відбудеться вже 12 Сходка волонтерів, тож якщо ти все ще прагнеш приєднатися до Ukrainian Volunteer Service, не впусти цієї нагоди. А ще в цей день в Projector.Odessa відбудеться лекція Олександра Іванова, присвячена продуктовій аналітиці. Хочеш дізнатися, як цифри допомагають створювати чи вдосконалювати продукт? Тобі сюди. У Харкові всі фанати аніме, манга, коміксів, настільних та відеоігор просто не можуть пропустити Khanifest. А якщо ти любиш косплей, то просто мусиш продемонструвати всім відвідувачам свою майстерність перевтілення в улюблених персонажів.

Атлети Дніпра зможуть випробувати свої сили під час Sport Day у парку розваг «Лавина», який пройде в цю неділю. А фанати авіації Івано-Франківська запрошуються до Станичної Летунської Майстерки, де можна взяти участь у побудові квадрокоптера, а також покерувати дроном.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus