Куди піти на вихідних 27-28 січня

home-laptop-tablet-lifestyle-163176Цими вихідними Київ може порадувати своїх мешканців і гостей фестивалем «Вечори французького кіно» у кінотеатрі «Київ». Всім, кого цікавить історія українського мистецтва й дизайну, радимо відвідати лекцію «Авангард. Здійснення програми: Конструктивізм» у Національному художньому музеї і послухати про зародження стилю конструктивізму на теренах України в 20-хх роках ХХ століття. І, звичайно, ми не можемо пройти повз концерт легендарного Давіда Гетти, який відбудеться вже цієї неділі у Міжнародному Виставкому Центрі.

У суботу у Львові можна буде відвідати лекцію з промовистою назвою «Чому тебе не візьмуть на роботу». Тут можна буде ознайомитися з усіма секретами й таємницями, якими володіють рекрутери великих компаній. Якщо ви бажаєте підтягнути англійську мову (або перевірити її наявність), вам варто відвідати захід «Speaking club: Christmas traditions, crazy bear and blue fire». А фанати відеоігор просто не можуть пропустити Lviv GameDev Conference 2018.

В Одесі цими вихідними можна буде відвідати лекцію про SEO від Артема Мелікяна – спеціаліста відділу по роботі з великими проектами Netpeak. А прихильники інтелектуального кіно можуть відвідати показ фільму «Freedom Writers» у Hillel Odessa. Мешканці Харкова на вихідних мають можливість дізнатися більше про легендарну й загадкову кав’ярню Пока у межах виставки «Курбас у Харкові», а також безкоштовно подивитися, як розвивалася українська анімація протягом останніх 90 років.

У суботу в Дніпрі можна буде підтягнути знання англійської граматики під час тренінгу «Grammar Workshop», а також відвідати семінар з надання першої домедичної допомоги. А в Івано-Франківську в суботу відбудеться тренінг для діджеїв «How to make beats».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus