Куди піти на вихідних 26-27 травня

studway travelfest 13Київ на цих вихідних запам’ятається не тільки Фіналом Ліги чемпіонів УЄФА. Протягом двох днів у UNIT.City пройде хакатон синхро-простір, який об’єднає архітекторів, дизайнерів та IT-спеціалістів спільною темою «Київ майбутнього: синхронізація мiста, людей, природи та технологій». 27 травня на Майдані Незалежності відбудеться грандіозна концертна програма з нагоди святкування Дня Києва та закриття вищезазначеного футбольного турніру. А ще у неділю відбудеться одноденний інтенсив ІНША 2.0, де ти можеш отримати інструменти для втілення твоїх найкрутіших ідей у життя. 25-26 травня у Львові пройде форум «Інноваційна весна» 2018. Це унікальна подія, яка відкриє світ науки та новаторства для кожного відвідувача, без вікових обмежень. А ще протягом трьох днів у селі Березина, Миколаївського району Львівської області відбудеться фестиваль «Небу-ХАЙ!». Три дні музики та драйву, творчості та розвитку! Для активних людей та сімей з дітьми.

В Одесі в суботу в приміщенні Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда виступить відомий український маркетолог Андрій Федорів, який поділиться секретами маркетингу та PR. Також у суботу в одеситів є можливість поспілкуватися з арт-директором PinchukArtCentre Бйорном Гельдхофом. А в Харкові у суботу відбудеться фестиваль технологій, винахідництва та креативності Kharkiv Mini Maker Faire (https://www.facebook.com/KharkivMiniMakerFaire/), де будь-хто, незалежно від віку, може навчитися робити щось нове: від глиняного посуду та скляних виробів до моделей ракет, простих мікросхем та роботів.

У Дніпрі в суботу відбудеться тренінг «Європа за 1 євро», де ти можеш почути про міжнародні обміни, тренінги, форуми та конференції, стажування та волонтерство, а також про міжнародні стипендії. А в Івано-Франківську у неділю всі охочі зможуть дізнатися про роль шрифтів у формуванні брендів на прикладі Ukraine NOW.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus