Куди піти на вихідних 24-26 серпня

cafeУ День Незалежності в Києві відбудеться екскурсія «Липки: минуле й сьогодення». У тебе є чудова можливість дізнатися більше про вулиці, де працюють, проживають і відпочивають впливові особи ще з імперських часів. А в суботу на Арт-заводі «Платформа» відбудеться третій благодійний фестиваль «Charity Weekend». Ведучою заходу буде Маша Єфросиніна, тому нудно точно не буде. У Львові в суботу відбудеться лекція, присвячена харизмі, тому якщо ти хочеш натренувати її, або просто дізнатися, що то взагалі таке, обов’язково відвідай Першу Львівську Медіатеку о 18:00.

Одеса на цих вихідних буде сповнена інноваційними ідеями, тому що саме тут пройде Ideas Festival 2018, де зберуться близько 100 спікерів та понад 1500 учасників з усієї України, щоб поділитися власними думками щодо вирішення нагальних проблем. А в п’ятницю на Чкаловському пляжі Ukrainian Volunteer Service святкуватиме свою річницю. Пропонуємо тобі особисто їх привітати. У суботу в Харкові відбудеться нічний кіномарафон, присвячений жанру драма. Беремо свої другі половинки та йдемо в кіно. А в неділю гості міста (і не тільки) можуть відвідати екскурсію, присвячену його головним культурним пам’яткам.

24-25 серпня в Дніпрі відбудеться Самар-Дніпро-Фест. Тебе очікують традиційні лицарські двобої, штурм фортеці, фаєр-шоу, показ староукраїнського строю, козацька чайка та багато іншого. А в Івано-Франківську цієї суботи відбудуться товариські змагання стронгменів. Українські атлети зіштовхнуться зі своїми європейськими друзями. Приходь підтримати нашу команду.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus