Куди піти на вихідних 24-25 лютого

coffeeМешканці Києва та гості столиці цими вихідними можуть відвідати незвичний урок від «Навчай для України» та NEED «Мозок: Таємниці та потенціал» і дізнатися більше про роботу нашого «головного комп’ютера». Також 24 лютого усі активні й небайдужі громадяни запрошуються на тренінг «Make a Mov(i)e», де вони дізнаються більше про соціальну інклюзію та ексклюзію, а також переглянуть короткометражні фільми, присвячені цій темі. У Львові на цих вихідних можна відвідати «International Breakfast» від AIESEC Ukraine, де ви зможете дізнатися більше про міжнародні стажування та завести нових знайомих. А ще у суботу відбудеться тренінг «Бачу ціль – не бачу перешкод!», де кожен може навчитися правильно ставити й досягати своїх цілей.

В Одесі на цих вихідних можна відзначити дві події. По-перше, кожен активний мешканець міста може приєднатися до хакатону «Придумаємо подвір’я на Черемушках?» від Impact Hub Odessa й поділитися своїми ідеями щодо розвитку цього району. По-друге, у суботу в Одеській обласній універсальній бібліотеці відбудеться лекція «PlasTalks: від Африки до Донбасу», на якій журналіст Віталій Дерех поділиться своїми життєвими пригодами: від служби в батальйоні «Айдар» до поїздки лоукостом до Африки. А у Харкові відбудеться відкрита лекція «Переїзд до США: робота в ІТ та американська мрія». Запрошуються всі, кого цікавить ця тема.

У суботу в Дніпрі відбудеться панельна дискусія «Сучасна освіта та професії майбутнього», на якій кожен відвідувач зможе дізнатися про потреби суспільства через 10-20 років. А в неділю в Івано-Франківську відбудеться тренінг щодо питання енергозаощадження «Енергозбереження: Які Можливості Відкриті для Українця». Чудова нагода навчитися правильно використовувати енергію.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus