Куди піти на вихідних 24-25 березня

coffee (1)Проводимо вихідні так, щоб емоції залишилися на весь тиждень. У цю суботу в Києві у Campus Anticafe відбудеться «Skills Day» від молодіжної організації AIESEC Ukraine. Цікавишся саморозвитком і селфбрендінгом? Тоді цей захід саме для тебе. Прихильники медіа-проекту Ukraїner не можуть пропустити зустріч з Богданом Логвиненко та Павлом Пашко, яка відбудеться у суботу в ПеремогаSpace. Вони розкажуть більше про історію скульптора з Панасівки Валерія Єрмакова, якому Ukraїner допоміг потрапити до Греції – країни, що надихає сільського майстра на творчість. До речі, на зустрічі можна буде познайомитися із самим Валерієм.

Проект «Навчай для України» цієї суботи відвідує Львів. Учасниці програми продемонструють, як подивитись на проблеми різного масштабу під новим кутом, ефективно їх вирішувати, а ще як розвинути свій емоційний інтелект, паралельно з усім застосовуючи свою креативність. Ну а молоді правники просто не можуть пропустити Law Career Day у Центрі Шептицького. Захід допоможе їм визначити напрям розвитку своєї майбутньої кар’єри.

24 і 25 березня в Одесі відбудеться школа, присвячена «hate speech» в інтернеті. Захід буде цікавим усім студентам-юристам, які хочуть більш детальніше розібратися в цій темі. До речі, для членів ELSA діє знижка. У Харкові також пройде школа, яка приверне увагу молодих правовиків. Її темою стане договірне право. Фахівці в сфері договірного права не лише роз’яснять теоретичні аспекти, а й поділяться практичним досвідом та навичками.

Фанати роботів і LEGO, звертаюся до вас, у Дніпрі в суботу пройде Dnepr Robo battle 2018. Якщо хочеш подивитися на зарубу LEGO-роботів, не пропусти цей захід. А в Івано-Франківську 24 березня в Urban Space 100 відбудеться лекція засновниці мовної школи «Веселі Янголята» Ольги Лупуляк, яка розкаже, як подорожувати, розвиватися та навчатися з легкістю.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus