Куди піти на вихідних 23-24 червня

coffeeКиїв на цих вихідних просто сповнений різноманітними подіями: на НСК «Олімпійський» відбувається масштабний фестиваль BeLive, який зібрав на одній сцені справжніх легенд музичного світу: Jamiroquai, Hurts та Everything Everything. Окрім цього, фестиваль зможе порадувати усіх фанатів стенд-апу, екстремальних видів спорту, кіно та мистецтва, а також вуличної їжі. Якщо тебе цікавить розвиток власного соціального підприєництва і ти шукаєш будь якої можливості підвищити свої бізнес-навички, тоді відвідай SDG & Business Conference, яка відбудеться цієї суботи. Тут ти зможеш послухати провідних українських підприємців сучасності, а також завести нові корисні знайомства. Також 23 червня київські волонтери просто не можуть пропустити четверту сходку волонтерів UVS. В неділю ти зможеш зустрітися з нами на фестивалі Youthday’18, а також дізнатися, що можна зробити, щоб запобігти торгівлі людьми на Shop & Save – Garage Market.

У Львові в ці вихідні всіх прихильників здорового способу життя можна буде знайти на фестивалі Lviv Yoga Day. А ще у суботу тут пройде День Молоді Львівщини. Не пропусти! До речі, День Молоді також буде активно святкуватися в Луцьку цієї неділі. Організатори обіцяють живі виступи музичних гуртів, танцювальний конкурс і фестиваль фарб холі. А в Дніпрі в рамках цього свята відкриють Молодіжну набережну.

В Одесі цієї суботи пройде цікава лекція, присвячена японській культурі, а саме мистецтв гейш і чайних церемоній. У Харкові субота стане Днем Музики, який зможе порадувати прихильників будь якого жанру. Буде час зануритися у чудесні меломанські виміри, зтворені талановитими вуличними музикантами.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus