Куди піти на вихідних 22-23 вересня

friendsІ так, куди ми порадимо сходити на цих вихідних. У Києві цього вікенду відбудеться вже третій KYIVNESS маркет, який збере найкращі речі з усіх куточків світу, тому якщо ти хочеш знайти щось брендове для себе або для друзів, обов’язково відвідай цей захід. Усі захисники тварин просто мусять відвідати конференцію «За тварин!». Це чудовий майданчик для налагодження зв’язків і побудови комунікації з зоозахисними організаціями. У Львові цей тиждень повністю присвячений Форуму Видавців, тому саме час оновиту свою книжкову полицю!

У Харків в ці вихідні можна буде більше дізнатися про скаутську організацію «Пласт» – у ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбудеться відкритий освітній форум, присвячений їй. А у неділю ще й нетворкінг відбудеться. А що там в Одесі? Тут у суботу відбудеться Форум-театр до Дня миру. Тут можна буде знайти рішення будь-яким конфліктним ситуаціям. Долучайся!

У Дніпрі цієї суботи відбудеться неформальний обмін книжками, а також нетворкінг для психологів. А в Івано-Франківську в суботу у тебе є чудова змога подивитися документальний фільм про людину, яка перетворила біг на культ – Фреда Лебоу – організатора першого New York City Marathon.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus