Куди піти на вихідних 21-22 липня

Куди піти на вихіднихНа цих вихідних у Києві пройде Кураж Базар. «Friends» edition – справжній фестиваль різноманітних веселощів в антуражі улюбленого серіалу. Тут на тебе чекають цікаві квізи, різноманітні майстер-класи, барахолка та багато іншого. Не пропусти! У суботу о 19:00 в Chasopys.UNIT відбудеться презентація проекту «UKRAЇNER», присвячений людям, які щодня творять нашу країну своїми ремеслами та вмінням, а також місцям України, які не входять до путівнику. Дізнайся більше про країну, в якій живеш.

У Львові цієї суботи місцевий осередок AIESEC проводить фестиваль культур Global Village, на якому можна ближче ознайомитися із традиціями різних країн, а також завести нових друзів. А прихильники душевного кіно та творчості Дастіна Гоффмана та Тома Круза запрошуються на перегляд фільму «Людина дощу», який відбудеться в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Фанати татуювання просто не можуть пропустити Summer Tattoo Festival 2018, який збере на цих вихідних найкращих майстрів татуювання на Морському вокзалі Одеси. А у Харкові в суботу відбудеться безкоштовний майстер-клас для журналістів, де кожен працівник медіа може дізнатися про захист своїх прав, а також правила зберігання професійної таємниці.

У Дніпрі цієї суботи відбудеться лекція для всіх, чия професія пов’язана з HR – «Продай мені цю вакансію!». Дізнайся більше про професію рекрутера. А в Івано-Франківську в суботу відбудеться міжнародний проект «Місто професій», де кожна дитина зможе «влаштуватись на роботу», і розкрити свій потенціал. Вхід для дорослих тільки у супроводі дітей.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus