Куди піти на вихідних 21-22 квітня

coffee-desk-notes-workspaceУ суботу у Києві пройде дуже багато лекторіїв. Обирай, що тебе цікавить найбільше: Громадянський лекторій, присвячений інноваційному прориву та «новій індустріалізації» в Українї; фестиваль Self Drive, де кожен охочий зможе дізнатися про нові ідеї в психології, а також практичні знання у цій науці; лекторій для студентів StudUP, де харизматичні та добре відомі особистості поділяться своїми лайфхаками для студентів щодо розвитку та самовдосконалення. І не варто забувати про фестиваль подорожей «З Рюкзаком – 2018» для тих, хто хоче покращити свій тревел-досвід.

Якщо тобі останнім часом дуже бракує мотивації, тоді варто відвідати лекторій «Вийти За Межі», який відбудеться 21 квітня у Львові. Спікери Роман Кушнір, Анна Зайцева та Олексій Адамів допоможуть тобі «освіжити» твоє бажання на підкорення нових вершин. А ще в суботу відбудеться День відкритих дверей бакалаврської програми Кібербезпека у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Якщо тебе цікавить ця тема для вивчення, то таку подію просто не можна пропустити.

В Одесі в суботу відбудеться презентація книги Стаські Падалки «В ожидании копирайтера». Бажаєте підтягнути свої письменницькі здібності або краще зрозуміти професію копірайтера? Книга у цьому допоможе. У Харкові протягом двох днів буде проходити екохакатон «4й блок». На хакатоні експерти бізнесу, соціальних ініціатив, креативних індустрій та IT працюватимуть над розробкою екологічних проектів, cпрямованих на захист Планети.

У Дніпрі в суботу відбудеться перший Blockchain meetup: NEM 101. Dnipro. Приєднуйтесь до зустрічі та дізнавайтеся про технології одного з найуспішніших криптопроектів. В Івано-Франківську в суботу можна буде відкрити сезон петанку, а в Луцьку дізнатися все про створення відеоігор.

А якщо ви цього року збираєтесь вступати в Національний університет «Острозька академія», тоді не пропустіть вебінар, присвячений вступу та навчанню в цьому закладі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus