Куди піти на вихідних 20-21 січня

libraryУ Києві на цих вихідних усі мешканці та гості столиці востаннє у цьому році зможуть відвідати святкову програму «Візерунки новорічної ялинки» у Національному заповіднику «Софія Київська». У неділю у Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest. Протягом чотирьох годин фесту в межах виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, під час яких кожен учасник дізнається більше про життя відомого українського авіаконструктора Ігоря Сікорського, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

В суботу у Львові всі шанувальники міста можуть відвідати зустріч «Сади і парки Львова та їхні творці К.Бауер, А.Рерінг» і обговорити важливу тему для львів’ян та гостей міста – сади та парки Львова, історії їхнього створення, розвитку та сучасні проблеми. А у неділю можна відвідати Музей визвольної боротьби, де проводитиметься фестиваль авторських вертепів «Свято Коляди 2018».

У суботу всі мешканці Одеси зможуть дізнатися, чому повернення місту і містянам втрачених публічних просторів так важливо, відвідавши лекцію Максима Коцюби «Відновлення втрачених громадських просторів», або обговорити антикорупційну реформу під час лекції Віталія Шабуніна «Антикорупційна реформа: здобутки, провали, плани». А у Харкові цієї суботи відбудеться «Нацфест», де планується дуже багато цікавих і пізнавальних заходів.

У суботу в Дніпрі у ТРЦ «Караван» відбудеться «Битва хорів», де кожен хоровий колектив отримає можливість поборотися за ГРАН-ПРІ – 5 000 грн. А в Івано-Франківську цієї неділі відбудеться лекція волонтерки та мандрівниці Анни Авузяк «Конго. Африка. Гуляти», яка розповість багато цікавих історій про невідому для нас Африку.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus