Куди піти на вихідних 17-18 лютого

friends2У Києві цієї суботи пройде фестиваль культур «Global Village» від AIESEC Ukraine. Фестиваль збере разом учасників міжнародних програм обміну, які продемонструють, наскільки унікальна і особлива кожна культура, які різні, але водночас дуже схожі її носії. Це чудова можливість завести нові знайомства та друзів. У неділю в America House Kyiv відбудеться лекція й виставка американського митця Баєта Росса Сміта. Художник розповість про свої роботи, поділиться історією кар’єрного росту та розкриє питання, як мистецтво та медіа можуть стати невід’ємною частиною еволюції людства.

У суботу у Львові у Першій Львівській Медіатеці пройде лекція «Upgrade your career with AIESEC». Ви дізнаєтеся про те, як відкрити себе, як виявити свої позитивні якості й таланти, як перебороти свої слабкості та відкрити у собі щось нове. Також у ці вихідні у Львові пройде Хакатон «DeHack 2018 Lviv», спрямований на розробку рішень для потреб об’єднаних громад, таких як вирішення місцевих екологічних проблем, контролю за локальними фінансами, залученням громадян, управлінням запитами та скаргами громади. Запрошуються усі, кого цікавлять ці питання.

В Одесі цієї суботи відбудеться четверта сходка від Ukrainian Volunteer Service. Якщо ви хочете дізнатися більше про волонтерство або приєднатися до цього руху, то обов’язково відвідайте цей захід. А ще у суботу відбудеться день народження Projector Odessa. Окрім святкування на відвідувачів очікують 7 цікавих і корисних лекцій про дизайн, освіту та мотивацію. У Харкові у суботу пропонуємо відвідати лекцію «Архітектура модернізму Чехословаччини 1918-1939 років» і дізнатися, як на початку XX століття Чехословаччина стала однією з провідних країн архітектури функціоналізму. А усі поціновувачі поезії можуть відвідати «Ніч поезії 7.0» від ФРІ Харків.

У Дніпрі в суботу відбудеться фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, а в Івано-Франківську цієї суботи пропонуємо відвідати захід «Кохання-пластування. Вечірка на честь дня Святого Валентина».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus