Куди піти на вихідних 14-15 липня

Афіша подій на вихіднихУ суботу в Києві Всі. Свої влаштовують чергову вечірку на балконі. Цього разу тема – Любов, тому бери свою другу половинку й заходь на паті від Всі. Свої. А ще в п’ятницю на арт-заводі Платформа розпочнеться фестиваль Santa Muerte Carnival. Хочеш проникнутися цим містичним святом, яке прийшло до нас із Мексики? Тоді обов’язково відвідай цю подію. Фестиваль триватиме три дні.

Дизайнери-початківці Львова запрошуються на лекцію Миколи Ковальчука, присвячену технології шрифтів і текстового дизайну. Ці знання знадобляться всім, хто в майбутньому прагне працювати з текстами. А в неділю в бібліотеці на Мулярській відбудеться обмін книгами. Чудова нагода обміняти вже прочитані видання на щось нове.

В Одесі в суботу пропонуємо відвідати open-air-кіноперформанс на Потьомкінських сходах. Тут можна буде подивитися комедію «Safety Last!», яка вперше була продемонстрована аж у 1923 році. Показ відбуватиметься в рамках 9-го Одеського кінофестивалю. Продовжуючи тему кіно, у Харкові в суботу відбудеться Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів. Тому, якщо ти вважаєш себе справжнім поціновувачем кіно, обов’язково відвідай цей захід.

Цього вікенда у Дніпрі у Літньому театрі парка Шевченка відбудеться Ярмарок України, на якій запрошуються всі охочі. Тут можна буде зануритися в атмосферу справжнього літнього свята.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus