Куди піти на вихідних 14-15 квітня

manПочинаємо будувати плани на вихідні. У суботу у Києві відбудеться Alumni Fair від EducationUSA. Тут можна буде послухати українських випускників американських вишів, та дізнатися дійсно практичні поради щодо навчання в США. А ще у цей день пройде YouthSpeak Forum, де ти можеш поділитися своїми думками та ідеями з однодумцями та лідерами думок. А ще в суботу пройде чергова Сходка волонтерів від Ukrainian Volunteer Service, тож якщо тобі завжди було цікаво поволонтерити, не пропусти цю подію. 14 квітня у Львові ти зможеш створити власний планер мрій, а також спроектувати стартап на тренінгу «Візуалізація мрій» від Базової ФРІ школи, а в неділю послухати пісні на Бардівському вечорі.

В Одесі у суботу можна відвідати лекцію «Гендер для всіх» від лекторію ФРІ та дізнатися більше про необхідність фемінітивів і сучасний сексизм. А ще в цей день можна дізнатися, як знімають справжнє кіно, відвідавши захід від Клубу Авантюристів. Якщо ти дуже полюбляєш Адріано Челентано, то у Харкові в суботу пройде нічний кіномарафон його фільмів. Я таку подію точно не прогавлю.

Якщо ти живеш у Дніпрі і хочеш попрактикувати англійську, відвідай English Teaching Day. Незабутні враження та розширений словниковий запас гарантовані. А в Івано-Франківську починається спортивний сезон! Можна зігнати жирок, накопичений на Великодніх святах, на безкоштовному забігу «Розковбас!» або дістати велосипед і взяти участь в офіційному відкритті велосезону.

І ще одне, якщо тебе цікавить навчання в університеті Бориса Грінченка, то в неділю ти зможеш дізнатися всі відповіді на питання щодо вступу та навчання у цьому закладі на вебінарі «Від мрії до дії. Знайомство з ВНЗ».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus