Куди піти на вихідних 13-14 травня

pexels-photo-402765Вони довго не приїздили до нас, але вже в ці вихідні кияни зможуть послухати СБПЧ. Назва їх нового міні-альбому «Викину голову – нехай думає серце» як бальзам на душу. Тому треба йти до них на концерт і вимикати. А ще можна це розслаблення вдосконалити безмежною кількістю мегасмачної вуличної їжі (але спробуйте все ж не надто переїдати).

Вечір відкритості і аналогового прослуховування музики пройде у Хвильовому. Можна навіть прихопити свою платівку з музикою. Ще одна важлива подія: останній показ експериментально-документальної вистави «Ю-зе-фа!». «Це робота про випадковості, шлях, який ми обираємо, чи той, що обирає нас. Про любов і суперсилу, про дім. Тут немає акторів і глядачів. Є люди. І історія – у кожного своя». Ось так от.

У Львові шанувальники Radiohead зможуть об’єднатись і разом прослухати кавери на пісні. Опісля розвести філософію щодо значення текстів, порівняти все це з біографічними подіями співака і задоволено зробити висновок: Том Йорк – геніальний! Обіцяє бути цікавою театральна подія «Mon bebe, або маленькі хитрощі». А якщо хочеться активного відпочинку, то варто відправитись на інтенсив із сальси.

Одеса буде розважатись під музику Goldway cover band в Шкафу. Група святкуватиме свою першу річницю, тому варто привітати їх і побажати ще кращих успіхів. А от організатори вже іншої події заявляють: «Ти можеш бути безмежно багатогранною особистістю. Але який у цьому толк, якщо твої однотипні селфі і студійні фотосети із завченою мімікою говорять про протилежне?». Ох аж за живе зачепили! Проект «Psihophoto» – однозначно щось цікаве. Ну а якщо не хочеться аж так заморочуватись психологією фотографії, проте влаштувати собі гарний майстер-клас, то відправляйся на фотоподію «Miracle boat».

У Харкові проходитиме «Чуюбачу» – новий фестиваль харківського музла та візуального арту. За один вечір 6 абсолютно різних за напрямком музичних формувань влаштують звукові американські гірки для вух, а молоді художники наповнюватимуть очі новими поглядами. Ще можна запастись попкорном і піти на «Фільми з MuRaHa». А якщо перегляд фільмів є надто нудним варіантом проведення вихідних, то можна завітати до імпровізуючих горобців і насміятись до крепатури на щоках і пузі.

Дніпро запрошує на ніч у музеї. Попередження: гості можуть потрапити у часовий лабіринт. У Луцьку виступить київське тріо The Heavy Crawls. До речі, свій альбом вони презентуватимуть на вінілі.

Веселих, смачних і енергійних вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus