Куди піти на вихідних 12-13 травня

girlУ Києві цими вихідними планується безліч цікавих заходів, тому обирай, що тобі до вподоби. Так, наприклад, в суботу в Національному музеї історії України відбудеться лекція, присвячена давньослов’янському язичництву – «Слов’янське язичництво: інструкція до конструктора». Запрошуються всі, хто полюбляє занурюватись все глибше в історію нашої країни. Наступна подія – ІІІ Міжнародний HR Форум, який відбудеться в університеті імені Бориса Грінченка. Цей захід повинен стати платформою для налагодження комунікації між студентами та роботодавцями. На цих вихідних у столиці також пройде хакатон Student Agritech Challenge, де ти разом зі своєю командою можеш спробувати представити інноваційну ідею з оптимізації та автоматизації виробництва. Обіцяють зручні умови, їжу та допомогу досвідчених менторів. І остання київська подія цих вихідних – третя сходка волонтерів UVS. Хочеш приєднатися до їхньої команди? Тоді запам’ятай: субота, 15:30.

У Львові у цю суботу відбудеться День відкритих дверей у Школі журналістики УКУ. Якщо ти все ще продовжуєш шукати свій майбутній виш, то не варто пропускати такої події. До того ж, там ще буде лекція Олександри Кольцової – фронтвумен гурту «Крихітка», керівниці благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак», а також колишньої ведучої на радіо ROKS. Ну і, звичайно, львівські фанати драйву, подорожей, музики та літератури просто не можуть пропустити Razomfest.

Студенти-правники Одеси запрошуються на дуже незвичний івент – Freakolawyering weekends. Організатори обіцяють зовсім нову форму дискусії і таємничого гостя. Це все, що ми знаємо про цей захід. А, і юристам з агресивно-сформованими поглядами на життя вхід буде ускладнено. Ми попередили. В суботу в Харкові відбудеться презентація магістерської програми Data Science УКУ. Ти зможеш дізнатися все про цю програму, а також познайомитися з її студентами.

У неділю в Дніпрі ти зможеш дізнатися все про проблему зміни клімату під час дебатів «Людина vs Природа». А в Івано-Франківську 12 травня кожен охочий може дізнатися усе необхідне про допомогу людям з обмеженими можливостями під час відповідної лекції. Не лишайся осторонь.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus