Куди піти на вихідних 10-11 лютого

coffee1У суботу в Києві пройде виставка «Uтопія: трансформаціі українського Сходу» – результат мультидисциплінарного дослідження культури, урбаністики й ідентичності шести міст Донецької та Луганської областей: Лисичанськ, Бахмут, Покровськ, Сєвєродонецьк, Костянтинівка, Добропілля. В межах паралельної програми виставки відбудеться розмова-дискусія з відомими дослідниками, вихідцями з Донецька та Луганська «Ідентичність та ідеальні сценарії майбутнього Сходу», присвячена ідентичності східних міст, людям та ситуації, в якій формуються нові зв’язки. Усі прихильники історії також можуть відвідати лекцію «Повсякдення та побут киян у XVIII ст.» від професора кафедри історії НаУКМА Максима Яременка.

У Львові на цих вихідних пропонуємо відвідати лекцію «Стереотипи. Що треба знати підліткам?», яка розрахована на учнів старших класів. А ще у суботу відбудеться відкриття нового креативного простору від «Щось Цікаве» – ЦЕХ: Цікаві Експерименти Художників.

В Одесі цієї суботи кожен охочий може більше дізнатися про роботу нашого мозку під час лекції «Мозок: відкриваємо чорний ящик», а в неділю – дізнатися, як ведуться зйомки кіно на Одеській кіностудії. Усім фанатам кіномистецтва у Харкові пропонуємо провести суботній вечір за переглядом романтичної стрічки «Шоколад» із Джонні Деппом і Жульєт Бінош, а потім взяти участь у дискусії, щоб детальніше розібрати всі режисерські прийоми, використані у цьому фільмі. А у неділю можна відвідати дружні посиденьки для Своїх і послухати цікаві історії про людей з різних епох.

У неділю в Дніпрі у вільному просторі Кузня української інтелігенції святкуватимуть День жінок і дівчат у науці. Метою заходу є популяризація здобутків жінок-науковців і боротьба з проявами гендерної дискримінації у науці. А в Івано-Франківську в неділю кожен охочий зможе відвідати лекцію та практичний воркшоп «Фріланс в Україні. Як це працює? Upwork», який організовує Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus