Куди піти на вихідних 10-11 грудня

кава

Сесія вже близько, а це означає, що ці вихідні треба відпочити по-особливому. Для початку тобі треба виспатися як слід, тоді зібрати компанію класних друзів і відвідати одну із наступних подій.

Розповідь про заходи у Києві розпочну із корисного, адже вже цієї суботи відбудеться безкоштовний майстер-клас британського фотографа Рідарда Енсетта з портретного фото. А як щодо музики? У нас тут вініл та ретро на фесті KYIV VINYL MUSIC FAIR й етно джаз у музейний стінах. Окрім цього, ти матимеш чудово можливість купити класні подарунки собі та рідним на Рідзвяному Кураж Базарі або/і ярмарку «Всі. Свої. Рідзвяні колекції»

Ти б хотів/хотіла суботнього ранку снідати з одним із найвідоміших українських письменників? Так? Тоді не пропусти такої можливості у Львові і приходь на «Вранішню каву з Юрієм Винничуком». Творчо поснідавши, продовжуй надихатись на благодійному Travel Fest. А врешті нехай завершення твоїх вихідних теж буде натхненним, адже у «Глінтвейні» відбудеться «Музича неділя». До слова про Львів, вже цими вихідними відбудеться відкриття традиційного ярмарку на проспекті Свободи та площі Ринок.

І не лише у Львові 10-11 грудня запам’ятається таким святковим відкриттям, адже в Одесі відбудеться виставка-ярмарок «Різдвяна зірка». Цього разу наша афіша буде із обрабленням корисними подіями, адже хочу тобі ще розповісти про майстер-клас «Як відкрити кафе?». Чому б не почати 2017 із реалізації власних задумів?

Цікавих тобі вихідних!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus