Куди піти на вихідних 1-2 вересня

eventУ Києві на цих вихідних відбудеться дійсно масштабний захід – Fashion Tech Summit, який має стати новою платформою, що об’єднає українські fashion і tech індустрії. Усім, кому цікава ця тематика, але бракує грошей на відвідування саміту, пропонується 4 відкриті лекції Success Stories Stage. Скоріше реєструйся. А ще 1 вересня ти зможеш послухати історії про чужі невдачі, тому що краудфандингова платформа GoF влаштовує освітню FuckUp Night. Приходь вчитися на чужих помилках. У місті Лева цієї неділі кожен охочий зможе ознайомитися з кримінальною історією Львова під час відповідної екскурсії. Початок о 12:00.

У неділю в Одесі пропонуємо перепочити після робочого тижня на Life River Weekend. На тебе очікують музичні імпровізації та дзен-живопис. Прихильники класичної музики не можуть пропустити традиційний концерт «Одеса Інтернейшнл». В програмі чарівна музика великих композиторів у виконанні Національного одеського філармонійного оркестру. У Харкові цього вікенду також пропонуємо відвідати пару музичних подій. Перша – концерт старовинної музики, на якому можна буде послухати англійські пісні доби Ренесансу, італійську лютневу музику та українські старовинні канти. Все це звучатиме на оригінальних інструментах. Друга – лекція, присвячена авангардній музиці та конкретно Арнольду Шенбергу. Поціновувачі дедакофонії та серійної техніки в музиці не можуть пропустити цей захід.

У Дніпрі 1 вересня пройде третій щорічний фестиваль «Сірко Етно Фест». На гостей чекають прогулянки на конях, вегетаріанська та українська кухня, різноманітні майстер-класи, розваги для дітей та їх батьків, фотозона, та багато інших розваг. А в Івано-Франківську в неділю відбудеться Сир&Хліб фест. Наше передбачення – на цьому фестивалі буде дуже багато смачного.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus