Щедра на стипендії Англія

england

Вищі навчальні заклади Великобританії завжди давали своїм студентам і випускникам глибокі знання та відкривали перед ними великі можливості. Тому не дивно, що в ТОП-10 найкращих вишів планети 6 позицій належить саме вишам острівної країни.

Університети Англії – одні з найпрестижніших навчальних закладів не тільки Об’єднаного Королівства, а й світу, тому шанс навчатися там гріх проґавити. «Студвей» розповідає, яким критеріям треба відповідати, аби отримати стипендію уряду Великобританії, та куди звертатися за детальнішою інформацією.

Chevening Awards in Ukraine

Програму адмініструє Британська Рада за фінансування Міністерства закордонних справ Великої Британії. Стипендії присуджують талановитим професіоналам, які є потенційними майбутніми лідерами, що приймають рішення і формують громадську думку. В Україні доступні: Chevening Ukraine Scholarships і Chevening Central Partnership Awards. Перейшовши за цими посиланнями, отримаєте детальну інформацію про університети й вимоги до оформлення заявок.

Програма передбачає щомісячну стипендію, грант на написання дисертації, покриває оплату подорожі від міста проживання учасника програми до відповідного навчального закладу, вартість візи, а також навчання.

Вимоги до кандидатів: вік до 35 років; українське громадянство; мешкати в Україні під час подання заявки; закінчена вища освіта (мінімальна вимога – диплом бакалавра); вільне володіння письмовою та розмовною англійською мовою.

Кінцевий термін подання заявок – 15 листопада 2014 року, тож поспішайте!

Реклама

Fulbright-Sussex University Award

University of Sussex призначає стипендії в розмірі 20 000 доларів. Програма післядипломного навчання охоплює всі напрямки діяльності і спеціальності: від вивчення мистецтва до наукових досліджень. Перевага віддається тим, хто ще не навчався і не працював у Великобританії. При цьому важливо пам’ятати, що комісія, яка відбирає учасників, велику увагу звертає на їхню громадську діяльність.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті вищого навчального закладу.

Кінцевий термін подання заявок для більшості програм – 30 листопада 2014 року/серпень 2015 року.

england

Стипендії Лондонської Школи економічних і політичних наук

Лондонська Школа економічних і політичних наук щороку витрачає тисячі фунтів стерлінг для того, аби фінансово допомогти усім, хто хоче навчатись у вищому навчальному закладі. Оскільки охочих отримати стипендії є чимало, процес визначення стипендіатів є тривалим. Тому якщо вирішили взяти участь у програмі – не зволікайте!

Школа передбачає програми для здобуття ступенів бакалавра, магістра, доктора наук (сфера фінансів, економіки, охорони здоров’я, політики й управління), а також виділяє гранти на різноманітні дослідження.

Подання заявок на 2015/2016 навчальний рік уже розпочалося! Дедлайни різняться для кожної програми.

Стипендії для навчання в Кембриджському університеті

Усі стипендії вимагають подання заявок звичайною аплікаційною онлайн-формою. Для більшості існують дедлайни. Варто пам’ятати, що по-різному подають заявки для здобуття ступеня бакалавра та отримання післядипломної освіти.

Перед тим, як подати заявку, варто ретельно ознайомитися з курсом навчання та стипендіями, на які у вас є право. Це можна зробити на сайті університету.

Кінцевий термін подання заявок для курсів 2015/2016 навчального року (стосується післядипломного навчання) – 2 грудня 2014 року.

Магістерські програми Лестерського університету

Для студентів-іноземців університет пропонує стипендії на здобуття ступеня магістра, ознайомитися з якими можна тут. Особливістю цієї програми є те, що право отримувати стипендію мають особи, які попередньо отримали згоду університету на їхнє навчання. Студенти можуть отримати тільки одну часткову  стипендію від університету

Аби подати заявку, усі кандидати повинні завантажити необхідну форму і надіслати її з іншими документами на електронну скриньку scholarships@le.ac.uk.

Кінцевий термін подання заявок – травень 2015 року.

england

Стипендіальна програма для навчання в Оксфорді

Стипендіальна програма імені Вейденфельда поєднує стипендії для навчання та курси лідерських навичок, а також пропонує аспірантам і молодим спеціалістам повне фінансування навчання в аспірантурі Оксфордського університету.

У програмі можуть взяти участь аспіранти і молоді спеціалісти з Центральної та Східної Європи, балканських країн, Кавказу, Росії та Центральної Азії, у яких є лідерський досвід і які хочуть пов’язати своє майбутнє з державною службою у своїх країнах.

Стипендія покриває 100% вартості навчання та проживання, а також передбачає грант на повсякденні витрати і курс лідерства.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Оксфордського університету.

Кінцевий термін подання заявок залежить від обраного вами курсу.

Стипендії Борнмутського університету

Університет спеціалізується на телевізійній і дизайнерській освіті, але також надає стипендії у інших сферах діяльності (міжнародний менеджмент, готельний і ресторанний бізнес тощо). Для того, аби отримати стипендію, необхідно мати високу академічну успішність та хороші знання усної та письмової англійської.

Розмір стипендії коливається від 1500 до 3000 і більше доларів.

Кінцевий термін подання заявок залежить від обраного вами курсу. Детальнішу інформацію знайдете на сайті університету.

Програма грантів від Erasmus

Програма доступна для всіх європейських студентів, які хочуть здобути хорошу освіту за кордоном. Вони отримають грант, який покриватиме або дорожні витрати і витрати на проживання, або не платитимуть за навчання і матимуть вільний доступ до лабораторій, фондів і бібліотек приймаючого університету.

Участь у програмі можуть брати не тільки студенти і особи, які здобули ступінь бакалавра, а ті, хто хоче отримати диплом магістра чи стати доктором наук.

Erasmus пропонує навчатися в престижних британських університетах, зокрема англійських.

Кінцевий термін подання заявок самостійно визначає кожен вищий навчальний заклад.

england

Стипендії Шефілдського університету

Університет пропонує широкий спектр стипендій для українських студентів, які демонструють високу успішність у навчанні. Існує багато пропозицій для випускників (у сферах інженерії, менеджменту, мистецтва, гуманітарних наук, правознавства, журналістики тощо), а також для тих, хто хоче отримати післядипломну освіту.

Стипендія точно присуджуватиметься в перший рік навчання, а далі покриватиме 60% вартості навчання.

Розмір стипендії варіюється від 1000 до 2000 фунтів стерлінгів. Усе залежить від обраного вами напрямку.

Інформація про термін подання заявок з’явиться у грудні 2014 року на сайті стипендіальної програми.

Стипендії Вустерського університету для спортсменів

Університет чудового англійського міста Вустер цінує освітні інвестиції студентів різних країн світу, тож радо пропонує для кандидатів із високою навчальною успішністю різноманітні стипендії. Що цікаво, багато пропозицій фінансової підтримки є для сфери спорту.

Якщо у вас є високі спортивні досягнення і ви хочете поєднати свій талант із навчанням у одному з найкращих британських вишів – стипендія Вустерського університету чекає на вас!

Детальну інформацію щодо умов отримання стипендії та навчання в університеті можете отримати на сайті вищого навчального закладу.

Стипендії Університету імені Роберта Гордона

Найкращий сучасний британський університет 2012 року (за версією The Times Good University Guide) пропонує безліч стипендій для випускників та спеціалістів, охочих здобути якісну післядипломну освіту. В основному програма пропонує фінансову підтримку для представників творчих професій і медіа, дослідників у сфері медицини та біотехнологій, інженерів та соціальних працівників.

Заявки оцінюватимуть за такими критеріями: навчальна успішність; особисті досягнення (призи та нагороди, отримані за період навчання в попередньому вузі); професійний досвід (не обов’язковий, але якщо є – додатковий плюс).

Перелік доступних стипендій і курсів змінюється щороку, тож стежте за інформацією, розміщеною на сайті стипендіальної програми.

Фото: 100percentoptical.com, london-sights.net, de.academic.ru, london4you.ru

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus