Чому я досі незаміжня

Усі пам’ятають майстер-клас, на який жартома збиралася ледь не половина «Фейсбуку»? Нагадуємо: «Почему я до сих пор не замужем?» Психолог Інна Ільїнська пообіцяла розкрити присутнім «істинну причину» їхньої самотності й запевнила: «якщо ти стомилася чекати принца на білому коні» й «готова подивитися правді в очі», тобі треба відвідати лекцію. Нас от довго вмовляти не довелося. Ми не тільки сходили, а ще й занотували сказане – можеш не дякувати!


*Читати радимо виключно людям з почуттям гумору й гарним настроєм.

Причина 1: ти не хочеш заміж

via GIPHY

І це окей. Нормальна здорова людина заміж не хоче. До того ж, часом суспільство нав’язує бажання вийти заміж. Згадай: дівчатка з раннього віку готуються стати дружинами, тоді як чоловіки рідко граються в наречених.

Реклама

Причина 2: ти хочеш постраждати

via GIPHY

Привіт, батьки. Якби тебе в дитинстві обожнювали й ти бачила прекрасні стосунки мами й тата, тебе б тут не було. Якщо ж ти не отримувала достатньо уваги від батьків, то й у коханні шукатимеш шалені емоції. Як їх не буде, навіть найкрутіший партнер почне бісити через кілька днів.

Причина 3: ти боїшся стосунків

via GIPHY

Якщо кажеш: «Боже, та він кривий, короткий і з рота в нього смердить», – вітаю, ти боїшся стосунків. Ти навмисно ставиш завищену планку (високий, мускулястий, багато заробляє), щоб не хвилюватися, що й досі одна. Дуже зручно: здається, стосунків хочеш, просто людей підхожих немає. Ну що поробиш!

Причина 4: ти навмисне вибираєш невдалих партнерів

via GIPHY

…які з тобою ніколи не одружаться. Ситуація: зустрічаєшся з Колею й вирішуєш, що було б непогано вам пожити разом. Пропонуєш йому, а у відповідь чуєш: «Та ні, мені й так нормально». Висновок: одразу ж вибирай партнера, з яким у вас збігаються цілі.

До речі, Дурнєв нещодавно зняв круте відео, у якому дуже правильно сказав: «Ви не там шукаєте наречених. Зараз найкращі наречені – це айтішники». Так, вони не мускулясті: у них накачаний мозок. Вони спокійні й добре заробляють. Тому, дівчата, всі на ІТ-конференції!

І ще: якщо хлопець поводиться гидко, а тобі це подобається, вітаю! Ти невротик.

Причина 5: ти звикла страждати в стосунках

via GIPHY

Спокійні стосунки для тебе – пекло й каторга. Найкраще, коли це театр, драматизація, коли кажеш: «Ти не так стоїш, не так дихаєш», – але отримуєш прилив емоцій. Так відчуваєш, що людина тебе кохає, але також це є ознакою невротичних стосунків.

Причина 6: «любовь – боль»

via GIPHY

Коли зустрічаєшся з людиною й розвиваєш здорові стосунки, не хотітимеш її змінювати. Якщо ж хочеш, ти цю людину не любиш. Могутня істина: щоб мати майбутнє з чоловіком, його треба любити. І без болю.

Причина 7: хочеш капітана далекого плавання

via GIPHY

Ти б погодилася, якби ви з чоловіком спали в різних ліжках. Однак здорова людина хоче жити зі своїм обранцем, ділити ліжко, народжувати дітей.

Як усе змінити?

via GIPHY

Треба змінювати нейронні зв’язки – можна сказати, звичку, яка виробляється за деякий час. Наприклад, часто на пострадянському просторі трапляються жінки, що грають роль жертви. Як змінити цю модель поведінки? Коли щось не подобається, говорити зразу. Коли не до вподоби, що хлопець телефонує раз на тиждень, а бачиться з тобою раз на два місяці, потрібно відразу виказувати своє «фе» й у разі чого прощатися.

Також варто визначитися з поняттям «самотність». Це не тоді, коли навколо немає людей, а коли тобі самій із собою нудно, коли не можеш провести час, погодувати себе й розвеселити. Пам’ятай: чоловік не повинен тебе розважати й наповнювати життя сенсом. Це внутрішня порожнеча, яку можеш заповнити лише ти.

Зверни увагу, як ти дозволяєш до себе ставитися. Чоловік дуже чітко розуміє внутрішній стан жінки. Тому, якщо всередині тебе страх, а очі кричать: «Візьміть мене заміж», – то, звісно ж, обранець зникне. Усередині потрібно бути королевою, богинею.

Заміжжя – не спосіб вирішити власні проблеми. Тема доволі банальна: дуже багато людей створюють сім’ї, щоб поліпшити свій стан. Але зрозумій: за тебе проблеми ніхто вирішувати не повинен. Тим більше, чоловіки, які в середньому живуть на 10 років менше. Жінка має хоча б із поваги до себе вміти себе ж розважати, забезпечувати й кайфувати.

Загалом, єдина умова, щоб ти все життя жила з однією людиною, займалася з нею сексом і ходила за ручку вздовж пляжу, – це здорова психіка. Треба чітко розуміти, чого ти хочеш, а чого ні – і тоді все буде добре. Успіхів!

Ну що, сподіваємося, ти уважно все прочитала й зробила висновки! Ми впевнені, що ці поради перевернуть твоє життя, а у двері вже грюкає принц мрії зі своїм конем. Бажаємо успіхів і чекаємо запрошення на весілля.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus