Мобільні додатки для любителів активних мандрів

подорож

Позначити улюблений маршрут у дорозі, щодня передавати рідним координати свого розташування, знайти найближчу парковку, вбиральню чи хостел у чужому місті. Ці та інші можливості мобільних додатків для любителів активного відпочинку у підбірці «Студвею».

MapsWithMe

Мобільний додаток, що знадобиться в будь-якій мандрівці. MapsWithMe ‒ це офлайн-карти всіх країн світу. Оберіть потрібну країну/місцевість, завантажте карту на смартфон і надалі користуйтеся нею без Інтернет-зв’язку. Карти деталізовані та працюють досить швидко.

Ще одна зручна функція – закладки. Сюди можна додавати улюблені місця чи ті, куди ви плануєте потрапити. Ви також можете поділитися цими нотатками із друзями через соцмережі чи електронну пошту.

скріншот

Реклама

uPackingList

Важлива передумова успішної мандрівки – взяти із собою все необхідне. Аби ви нічого не забули, компанія NixSolutions розробила максимально простий планувальник мандрівок. У додатку ви можете поетапно розписати, що і за чим маєте спакувати, зробити замітки, де що лежить, а потім відмітити, що вже виконано, а що ні.

фото_5

FirePin

Мобільний додаток FirePin допоможе тримати друзів і родичів у курсі ваших переміщень. Таким чином можна повідомляти, де ви знаходитеся, не телефонуючи. Додаток оновлює GPS-координати телефону та створює маршрут вашої мандрівки. Потім цю карту можна поширити в соціальній мережі, надіслати SMS-повідомленням або відправити електронний лист.

PeakFinder Earth

Особливо корисний додаток для любителів активного гірського відпочинку. У ньому зібрана повна інформація про всі можливі гірські вершини у світі: від найменших до найвищих. Такими чином можна обрати собі черговий маршрут у гори.

TouristEye

Мобільний додаток для планування маршрутів, який містить велику підбірку офлайн-карт, а також корисні поради від інших мандрівників щодо цікавих локацій у тому чи іншому місті. Тут, використовуючи підказки інших, ви можете спланувати маршрут по місту, а також скласти власний список бажаних локацій. Усе працює в офлайн-режимі.

скріншот

Roadtrippers

Корисний додаток для любителів активного відпочинку, які подорожують на авто. Roadtrippers містить базу кемпінгів, мотелів, ресторанів при дорогах та інших локацій, що знадобляться в такій мандрівці.

скріншот

Rail Planner

Необхідний додаток для мандрівників, які самостійно катаються Європою. Через Planner, який працює в офлайн-режимі, можна знайти найближчу залізничну станцію, дізнатися графік руху потягів, а також проглянути карти європейських міст. Майте на увазі, до бази мобільного додатку не включені всі потяги Європи, а лише типу Eurail та InterRail.

скріншот

Citymapper

Універсальна карта маршрутів громадського транспорту у понад 200 країнах світу. Додаток працює просто: введіть пункт відправлення і пункт призначення, тоді на екрані з’явиться перелік можливих шляхів і громадського транспорту. У Citymapper є функція навігації, що максимально спростить шлях і не дозволить заблукати.

Word Lens

Додаток, який знадобиться, коли вам потрібно терміново зрозуміти напис іноземною. Просто наведіть об’єктив камери на потрібне слово, і на екрані з’явиться миттєвий переклад на обрану вами мову. Word Lens підтримує багато мов, серед яких є українська.

скріншот

Bathroom Scout

Мобільний додаток, що допоможе мандрівникам знайти вбиральні в чужому місці. На карті позначено понад 600 000 кімнат особистої гігієни, а також є можливість прокласти до них маршрут. До списку включені як громадські туалети, так і вбиральні кав’ярень. Ви можете залишати відгуки і додавати свої позначки на карту.

скріншот

Wi-Fi Map

Якщо ви не орієнтуєтеся в місцевості поряд, допоможе офлайн-карта доступного Wi-Fi. На ній не лише показано місця, де можна зловити Інтернет, а й відкрито паролі до закритих мереж.

На карті зібрана інформація про Wi-Fi-зони на усіх континентах.

скріншот

Uber

Мобільний додаток, через який ви зможете викликати таксі у 45 країнах світу. Додаток має опцію, що дозволяє порівняти тарифи різних служб таксі, а також вказує вартість вашої поїздки. Ви можете одразу заплатити кредитною карткою, якщо підключите її до свого аккаунту.

скріншот

Зображення: скріншоти, stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus